Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ehhez hasonló alakhoz milyen...

Ehhez hasonló alakhoz milyen fürdőruha áll jól?

Figyelt kérdés
[link]

2022. febr. 20. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Bikinire vagy egyrészesre gondolsz?
2022. febr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja,bocs, látom, bikini van a keresőszavak között. Annyira nem alakfüggő, én amúgy feketét vagy valami sötétet javasolnék, lehet mintás is, a világosat kevésbé javasolnám.
2022. febr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
te talán bikinit szeretnél, de ehhez az alakhoz szerintem jobban állna az egyrészes
2022. febr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Méretben passzoló. A csajnak nagyon szerencsés genetikája van ilyen derék-csipő aránnyal, viszont látszik, hogy nem mozog semmit. Emiatt van egy kis hasa, amit még inkább kiemel az, hogy bevág oldalt a bugyija. Én brazil alsót választanék, mert a feneke is kicsit lapos, az meg jobb alakot csinál neki. Sima bugyiban ez a fenék teljesen elveszik. Melle nem sok van, úgyhogy mindenképp valami extrább fazonú, akár pántnélküli, vagy fodros/mintás/csillogó felső részt választanék, hogy mellben kiemelje, meg mert ilyen kisebb ciciken jól áll az is, ami másokon hivalkodónak hathat.
2022. febr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!