Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Amira vagyok a múltkori...

Amira vagyok a múltkori kérdés írója most az lenne ismét ,hogy van egy másik szörf ruha amit megvennék csak azt nem tudom mehetek e ebbe uszodába, mert nem ártana a hosszú újjú mivel szoktam fázni a vízbe csak elfogadott az uszodában ilyen ruha?

Figyelt kérdés

Ruha: [link]

Amira:tini csaj

Köszike a válaszokat😀



2022. jan. 30. 07:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze h mehetsz, emlékszem rád a korábbi kerdéseidről..
2022. jan. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2022. jan. 31. 06:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Mehetni mehetsz bár én nem szoktam látni ilyen fürdőruhába senkit uszodába. Amit nem értek, oké hogy fázol a vízbe de miből gondolod hogy hosszúujjúban nem fogsz fázni? Ez telejsen átfog ázni rajtad és ugyanúgy fázni fogsz. Meg szerintem ha úszni mész nem biztos hogy ez annyira kéynelmes lesz a karjaid mozgására. Rajtam még nem volt iylen fürdőruha de valahogy nem tudom ezt elképzelni.
2022. jan. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aha
2022. jan. 31. 13:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Hosszúujjúban is ugyanúgy fázni fogsz, és át is ázik. Meg amúgy is az a jó, amiben minél szabadabban tudsz mozogni, nekem pl. ilyen van:

[link]

A hideg vizet pedig egy kis idő után megszokod.

2022. febr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi értem
2022. febr. 4. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!