Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen öltözködési stílust...

Milyen öltözködési stílust képzeltek el ezekhez?

Figyelt kérdés

Az adott hajszínekhez milyen öltözködést képzeltek el?


-Barna

-Fehér

-Fekete

-Fekete tincsekkel (színes tincsek, szőke)

-Kék

-Lila

-Rézvörös

-Rózsaszín

-Szőke

-Szőke tincsekkel (rózsaszín, más színek, fekete stb)

-Szürke

-Vörös

-Zöld



2022. febr. 21. 14:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Ennek a kérdésnek őszintén mi értelme van?

Egy hajszínhez nem lehet hozzápárosítani egy stílust. Mi alapján találtad ki ezt a kérdést? Milyen választ vársz?

2022. febr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Arra, hogy mire asszociálnak az emberek ezek alapján, ha nem tudsz a kérdéshez hasznos választ írni akkor ne spammolj köszi! :D
2022. febr. 21. 15:49
 3/16 A kérdező kommentje:
Egyébként az oldal funkciója az, hogy kérdéseket tegyünk fel
2022. febr. 21. 15:50
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Mégis mire lehetne asszociálni egy hajszín alapján? 😒 Az eredeti hajszínem barna, voltam ősszel Ariel vörös. A stílusom ugyanolyan maradt, pl. elegáns ruha, farmer, balerina cipő, haspóló, szoknya, papucs, magassarkú, csizma.


Egyébként csak te kérdezhetsz? Ha már visszakérdeznek, mert esetleg h..lyeséget kérdeztél, az már baj?

2022. febr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Csak ennyi? Van még pár szín. Egyébként semmi köze a hajszínnek a stílushoz.
2022. febr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ennek tényleg semmi értelme.

Példa:

Fekete haj - ázsiai emberek, cigányok, rockerek, qrvák és dominák.


Minél több hatás ér, és minél nagyobb az ismereted, annál több dolog jut eszedbe bármiről is. Alapból pl. én cigányokra asszociálok, de pont ma néztem Fülöp Szigetekre repjegyet és árakat, szóval az első gondolatom az ázsiai népcsoport volt, a nap behatásai miatt.

2022. febr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

4-es, őszintén örülök, hogy a stílusod ugyanaz maradt de ezzel nem tudok mit kezdeni :D

Egyébként neten egy platformon tervezek írni és a szereplők miatt kérdeztem, hogy adott hajszínek alapján mire asszociál x ember! :D

2022. febr. 21. 16:18
 8/16 anonim ***** válasza:
89%

"őszintén örülök, hogy a stílusod ugyanaz maradt de ezzel nem tudok mit kezdeni :D"


Akkor meg minek kérdezel ilyet? Na látod, mindjárt be is bizonyosodott, hogy h..lyeséget kérdeztél.


Mielőtt bármit is írnál, inkább először gondolkozz, nehogy leégesd magad a butaságaiddal.

2022. febr. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Azért nem tudok vele mit kezdeni mert leírod, hogy papucs, szuper, de nem ilyenre gondoltam! :D

Valószínű inkább bele kellett volna írnom a kérdésbe amit fentebb is leírtam mert így mindenre kapok választ csak pont arra nem ami érdekelne :D

2022. febr. 21. 16:27
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Tehát mi vagyunk a rossz válaszolók és kapjuk a piros x-et, mert te voltál gyökér jól megfogalmazni a kérdésed?
2022. febr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!