Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen zokni van rajtad...

Milyen zokni van rajtad jelenleg vagy szeretsz viselni, van e kedvenc zoknid?

Figyelt kérdés
Kor és nemet nem szükséges, milyen zokni van rajtad, milyen állapotban, vagy szeretsz viselni, van e kedvenc zoknit amit imádsz viselni?

2022. febr. 25. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sima,fekete zokni.19l
2022. febr. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sima fekete
2022. febr. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Metionin ***** válasza:
100%
Szinte mindig cicás és felemás, kivéve a téli vastagok, azoknak eltérő a vastagsága is és kényelmetlen lenne őket felemásan hordani. De a többiből mindig eleve 2 párat veszek 2 különböző színben és összekeverve hordom.
2022. febr. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sima fekete.

Nincs kedvencem, kétféle zoknim van:

- normál fekete egyszínű - télre, hosszúnadrághoz

- világosszürke egyszínű "félcipő zokni"(??) - fogalmam sincs hogy hívják ezt a fazont, nem titokzokni de nem is lóg ki egy magasszárú tornacsukából, azt hordom nyáron rövidnadrághoz

2022. febr. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

ötujjas fekete bokazokni, aminek a lábujjai, a sarka és a rövid szára piros.

van-e kedvenc zoknim? nincs

ezeket az öt ujjasokat ellenben kedvelem, kipróbáltam pár éve, és annyira bejött, hogy már van mindenféle szinű belőle.

(és ez mind férfizokni)

2022. febr. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam most ilyen színes szőrmók zokni. Mostanában teljesen rászoktam, hogy ilyeneket hordjak otthon.

Nekem egyébként ilyen zoknijaim vannak: fekete/fehér/szürke színben hosszabb (bokát fedő), bokáig érő és titokzokni, cipőtől függően hordom őket, plusz van pár mintás és szőrös otthonra.

2022. febr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Sima egyszínű bokazoknikat hordom mostanában.

Ma egy pink színűben vagyok, mert a pink melltartómat vettem ma fel és olyan felsőben vagyok, hogy kilátszik néhol a pántja. Pedig csak itthon vagyok, de szeretem ha van valami összhang. Pinken kívül a többi elég pasztell szín meg a szokásos fekete fehér és szürke.

Amikor papucsban dolgoztam akkor pedig a csipkés balerina zoknikat hordtam. Ha fázik a lábam akkor pedig vannak kézzel kötött és zsenilia zoknik erre az esetre. Lényeg hogy a színes-mintásakat nem szeretem.

2022. febr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Lyukas.
2022. febr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Harisnyás vagyok inkább. Zoknit sportoláshoz veszek fel - a Decathlonos fehér sport bokazoknik a kedvenceim.
2022. febr. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mikroszálas bokazoknikat hordok, ezek a legkényelmesebbek nekem. Ebből a Calzedonia jött be eddig leginkább. Sötétkék van éppen rajtam. :)
2022. márc. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!