Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fehér blúzomat mivel hordjam...

A fehér blúzomat mivel hordjam, hogy ne legyen ünneplő hatása?

Figyelt kérdés
Van egy fehér ünneplő blúzom és nagyon tetszik, szeretném hétköznap is hordani, de nem akarom, hogy ünneplőcuccnak nézzék.
2010. szept. 12. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Farmerral.
2010. szept. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
farmer naci meg hozzá egy kis mellényke szerintem jó lenne .mondjuk az is farmerböl
2010. szept. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem szurke ceruzaszoknyaval (vagy magasitott dereku szknyaval) es vastag ovvel, vastag harisnyaval, torpetusarkuval esetleg bokacsizmaval.

VAGY rakott szoknyaval (sotet kockas vagy szurke kockas) es fekete/szurke balettcipovel. vagy csofarmerral is jo,en kotott,csonakkivagasu ujjatlan kotott pulcsit vagy mellenyt vennek fel hozza ez esetben, es pl csizmat.

2010. szept. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jaa farmerral, sötétkék csőfarmer, mondjuk balett vagy tornacipő, egy ilyen mellény, és kegészitőnek ilyen hosszú nyaklánc. :) Én igy vettem fel egyszer csak deszkáscipővel, és fűzőt vettem fölé, mellényem nincs. :D
2010. szept. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia


én stylistnak tanulok, próbálok segíteni pár kombinációval:)


Ugye adott a fehér ing...


+ farmer, fekete mellény, sok díszes arany vagy ezüst színű karperec


+ magas derekú szoknya, az ing betűrve, és a lehető legmélyebben kigombolva (ameddig még nem enged láttatni semmit, de semmiképp ne legyen nagyon zárt!)


+ farmershort, az ing félig betűrve, fekete vagy szürke felhajtott ujjú zakó kigombolva


+ ha kicsi hosszabb szabású az ing, vagy nagyon formás a lábad, akkor bőr hatású leggings-sel és szolid fekete kiegészítőkkel is viselheted


Remélem ebből már ki tudsz indulni!:)

2010. szept. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, még annyit az előzőhöz, hogy ha nem akarsz elcsépelt és tömeges lenni, akkor nem ajánlom hozzá a converse cipőt.
2010. szept. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi:)

a converset valahogy ki nem állhatom, pont azért, mert tömeg

2010. szept. 18. 08:59
 8/9 anonim válasza:
kedves kérdező, megjelenítenéd az E-mail címedet?:) köszi!
2010. dec. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
megjeleníthetném, de nem sok értelme lenne, ugyanis arra a címre nem tudok belépni
2010. dec. 1. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!