Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van, akinek fontosabb a...

Van, akinek fontosabb a divat, mint az hogy éppen megfagy?

Figyelt kérdés
Ahogy járok kelek, folyamatosan azt látom a 0-5 fokos időjárásban, hogy emberek (nem csak a lányok/nők, férfiak ugyanúgy) vékony, derékig érő kabátkákban vagy mellénykékben flangálnak, vagy még abban sem, miközben látszik rajtuk hogy majd megfagynak, dideregnek, fújják az orrukat stb. Vannak akiknek más a hőérzete, és nekik ez kényelmes az rendben van, nem róluk van szó. Autóban én sem öltözöm fel túlzottan, de ha gyalagosan indulok el, akkor mindig felveszem a vastag, baromi kényelmes, combigérő pufikabátom, állig becipzárazva és bepatentolva, kesztyű, sapka, enélkül ki sem teszem a lábam. Szeles időben a kapucnit is felrakom, mindegy ha amúgy százágra süt a nap, nekem a komfortérzet a legfontosabb. Pont ezért nem értem egyesek hogy kínozhatják, meg betegíthetik le magukat a téli hidegekben, csak a divatosság szempontja mentén?

2022. febr. 26. 23:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem egyforma az érték rend. Soknak a térde is kint van, pedig az ízület ugye kifázhat. Én is beöltözök télen. Legyen az ő dolguk.
2022. febr. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
#1 Már csak azért sem értem a dolgot, mert ezekben a szélfújós reggeli mínuszokban annyira jó érzés belebújni egy vastag, hosszú kabátba, feltenni a kapucnit, és kb külső szemlélőként nézni a hidegre meg a szélre.
2022. febr. 27. 00:58
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Aztán bemész a hülyére fűtött helyekre és csorog rólad a víz. Rólam legalábbis igen.
2022. febr. 27. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az utolsó is írja. Felszállok a trolira vagy buszra és már ömlik rólam a víz a vastag ruházat alatt.
2022. febr. 27. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, reggel 2 fok, délután meg 10 fok. Én is már a vékonyabb dzsekimben járok, pont ezért.

Nagyon nehéz most felöltözni.

2022. febr. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

#3,4 Egyetértek, helyi járatos buszon, villamoson, trolin ahol az ember pár perc utazás alatt nem akar levetkőzni problémás lehet a dolog. De helyközin, vagy vonaton azért legtöbbször van lehetőséged levenni, kézbefogni a kabátot, lehúzni a cipzárt stb. amíg utazol, vagy ha bemész egy üzletbe, akkor is, bár az is igaz, hogy én magamból idnultam ki, mikor hidegebb volt én lazán megcsináltam úgy egy nagybevásárlást, hogy csak a pénztárnál tűnt fel, hogy odabent is végig fel volt húzva rajtam a kabát😂😂😂


#5 Hát én a délutáni 7-8 fok miatt nem fagyoskodnék egy vékony kabátkában a reggeli 0-ban, majd délután széthúzva hordom a vastagot, meg nem veszek sapkát, kesztyűt és annyi, bár elismerem, hogy van akinek már úgy is biztos kényelmetlen. Véleményem szerint viszont a leghidegebbhez érdemes öltözni.

2022. febr. 27. 08:08
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
En sem oltozom mar be. Nem birom a meleget rogton izzadok.. Nincs hideg tel. Altalaban combkozepig ero szoknya vekony vagy neccharisnya. A hosszu kabatokat sem szeretem. Altalban derekig ero bunda alatta egy vekony felso
2022. febr. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 Miss Endzsi ***** válasza:
74%
Inkább fázom reggel, mint délután melegem legyen.
2022. febr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
#8 Mikor anno délutánra jártam dolgozni, és éjszaka jöttem haza, ilyen szempontból az volt a legrosszabb, mert mikor mentem hiába volt tíz fok, muszáj voltam mégis téliben járni, mert éjszaka mikor végeztem meg mínusz fokokban kellett hazasétálnom.
2022. febr. 27. 12:23
 10/29 anonim ***** válasza:
83%

ez egyébként ezen a télen különösen így volt, nagyon száraz és derült időjárás volt jellemző, délután tavaszias hőmérsékletek, de a hajnalok ehhez képest eléggé fagyosak voltak

és még két hónapig többé-kevésbé így lesz, ugyanis napforduló környékén jellemzőek leginkább a nagy napi hőingások

2022. febr. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!