Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvesztek olyan ruhát, ami...

Felvesztek olyan ruhát, ami nem előnyös, de tetszik nektek és kényelmes?

Figyelt kérdés
Most nagy divat a magas derekú, bővebb, lazább farmer, boyfriend / mom jeans etc., tudjátok. Nekem nagyon tetszenek és kényelmesnek is találom, viszont nem áll jól. Alacsonynak és kövérnek érzem magam hozzá, összenyom és hatszor akkorának mutat mint valójában. Látom hasonló alakú lányokon, valakin tetszik, valakin nem és nem tudom eldönteni, hogy felvegyem-e vagy sem.
2022. márc. 3. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Nem veszek fel olyat, ami láthatóan nagyon nem előnyös, mert akkor nem érzem benne magam jól, akkor sem, ha kényelmes.
2022. márc. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Nem, nem lenne komfortos.
2022. márc. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem és ugyanez a bajom a mom fit fazonnal. Másokon tetszik, de magamon nem, így maradok az "ódivatú" skinny-nél...
2022. márc. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Fiú nadrágot biztos, hogy nem veszek fel.

Vagy melegnek néznek, vagy körbe röhögnek ahogy kinéz rajtam.

2022. márc. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Gyakorlatilag az összes ruhám ilyen, elvégre semmi sem mutat jól a gnóm testemen. Akinek nem tetszik a megjelenésem, az majd szépen elfordul és mással foglalkozik.
2022. márc. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!