Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek szép ez a ruha?

Szerintetek szép ez a ruha?

Figyelt kérdés

Ti hordanátok? Alkalmi és/vagy üzleti ruhának milyen lenne?


[link]



2022. márc. 5. 20:05
1 2 3
 1/25 Miss Endzsi ***** válasza:
61%
17 évesen hordtam ilyet, felette szerintem igénytelen csitris.
2022. márc. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Pont a kivágás miatt hezitálok, de amúgy tetszene, és akiket megkérdeztem, azok szerint inkább elegáns, mint ribis. Azért várok még véleményeket.
2022. márc. 5. 20:09
 3/25 A kérdező kommentje:
Egyébként 22 éves vagyok, de elég fiatalnak nézek ki.
2022. márc. 5. 20:10
 4/25 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez attól is függ, hogy ki hordja. Mármint például a modellen levő hölgyön inkább elegánsan mutat, de eltudok képzelni olyat, akin meg inkább ribis lenne valószínűleg.
2022. márc. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
67%

#4-es vagyok.


"a modellen levő hölgyön" na ez is aztán értelmes volt :D Szóval a modellen elegánsan mutat*

2022. márc. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Miss Endzsi ***** válasza:
20%
Nem ribis, csitris, mert olcsó anyagú, nincs semmi tartás a ruhának, nagyon kínai szagú.
2022. márc. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem jól néz ki, de inkább buliba. Nem elegáns, üzleti ruhának pláne nem mondanám, viszont buliba/hétköznapra huszonévesen is okés.
2022. márc. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Utolsó, van valami tipped, hogy hasonló árkategóriában honnan lehet még ilyesmi alkalmi ruhákat kapni, ami nem ,, kínai szagú? ” Az a baj, hogy mire ezt a ruhát megtaláltam, végignéztem az orsayt, zarát, bershkát és társait, sehol se volt olyan, testhez álló de csinos ruha, ami tetszett is.
2022. márc. 5. 20:40
 9/25 A kérdező kommentje:
Bocsi, közben írt a #7, szóval a fentebbi kommentem Endzsinek szólt. :)
2022. márc. 5. 20:41
 10/25 anonim ***** válasza:
48%

Üzleti ruha, ez???? A közepén van egy lyuk. Te megjelennél ebben pl. egy állásinterjún?:D

Borzasztó ízléstelen, bárhová is veszed fel.

2022. márc. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!