Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Osztálytalálkozóra milyen...

Osztálytalálkozóra milyen ruhában illik elmenni?

Figyelt kérdés
Sose voltam még, nemsokára lesz, hogyan illik öltözni? Remélem nem kell elegánsan, utálom az ünneplőt meg az ilyeneket. 25F

2022. márc. 9. 00:44
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Ing, elegánsabb cipő és farmer szerintem megfelel.
2022. márc. 9. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
90%
Normàl hétköznapiban mentem eddig.
2022. márc. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
A program meghatározza: a volt iskolában lesz valami? A volt ofőd házánál vendégség? Kocsmában? Étteremben? Kb. ahogy ezekre a helyekre mennél.
2022. márc. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Smart casualban?
2022. márc. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak nem egy elegáns étterembe mentek enni, akkor nem hiszem, hogy nagyon kikéne öltözni. Hol lesz az osztálytalálkozó?
2022. márc. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%

Ha olyan az osztály, tuti lesznek emberek, akik direkt flexelni akarnak, hogy hogy felvitte az isten a jó dolgukat.


De alapvetően öltözz ahogy jól esik, a legtöbb ilyen inkább csak egy laza baráti találkozó.


Én eddig egyszer voltam, az elég volt. Csak fel kell menni a facebookra, és kb ugyanazt kapom, azzal a különbséggel, hogy azt pizsamában is lehet.

2022. márc. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!