Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, van aki valamiért nem...

Lányok, van aki valamiért nem szereti, kicsit szégyelli a lábfejét? Nektek mi a bajotok vele, mit nem szerettek benne?

Figyelt kérdés
Több olyat is ismerek aki szégyelli a lábát, és az elmult egy évben egyre inkább én is kellemetlenül érzem magam ha mezitláb vagyok mások - főleg fiúk -előtt, de nem tudom miért, mert olyan átlagos (kicsit dundibb) lábam van. Esetleg van aki szintén igy érez? nálatok mi okozza ezt?

2022. márc. 11. 22:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem zavar, elfogadtam igy...a butykon kivul apolt, azzal meg nincs mit kezdeni...(csak mutet amitol felek)
2022. márc. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát irtó széles sajnos :/ Egyáltalán nincsenek szép nőies lábaim.. pedig nincs is óriási lábam. De széles az egész. Tök hülyén néz ki emiatt magas sarkúban és sajnos emiatt hosszú távon nem is kényelmesek az ilyen kis szűk cipők. 37 es volt világ életemben, aztán szülések után nőtt egy olyan 38-9 körülire és így is maradt. A bokám sem szép vékony pedig nem vagyok dagi(ez családi vonás sajnos) de hát ez van.
2022. márc. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Bütykös és nagy a lábam,szégyellem,de elfogadtam
2022. ápr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
55%
Én se szeretem, hosszú lábujjaim vannak:S magas vagyok az átlagnál , 173cm, tehát lehet azért is.. Akkor mutogatom ha ki van festve, akkor néz ki valahogy
2022. ápr. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem szép, a magasságom miatt nagy lábam van, 43 as, nagy, hosszú lábujjakkal, ráadásul bütykös is kicsit. Én dolgoztam strandon diákmunkán, ott flip-flopban voltam.
2022. ápr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
utolsó, nem nézték ott meg, vagy milyen reakciókat kaptál?
2022. ápr. 11. 11:52
 17/17 anonim ***** válasza:
Volt aki megnézte, de ki szólna bármit is? Senki sem tökéletes
2022. ápr. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!