Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, van aki valamiért nem...

Lányok, van aki valamiért nem szereti, kicsit szégyelli a lábfejét? Nektek mi a bajotok vele, mit nem szerettek benne?

Figyelt kérdés
Több olyat is ismerek aki szégyelli a lábát, és az elmult egy évben egyre inkább én is kellemetlenül érzem magam ha mezitláb vagyok mások - főleg fiúk -előtt, de nem tudom miért, mert olyan átlagos (kicsit dundibb) lábam van. Esetleg van aki szintén igy érez? nálatok mi okozza ezt?

2022. márc. 11. 22:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Csak gyerekként volt ilyen.

De azóta kinőttem.

Olyan amilyen ❤️

Meg véleményem szerint a fiúk, minden lábért oda vannak.

(mondhatni "mindenevők")

2022. márc. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%

Ha nem retkes akkor lesz@rom. Szerintem minden pasi így van

vele. Kivéve aki láb fetises.

2022. márc. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
20%

#2.) "Kivéve aki láb fetises."

✅ Ezt hogy érted ???

Miért ők hogy vannak vele ?

2022. márc. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom őket érdeklik a lábfejek ha már a fetise.
2022. márc. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én szégyelni nem szégyellem, csak az zavar kicsit, hogy eléggé átlátszanak az ereim, mivel vékony a bőröm.
2022. márc. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szőrösek a lábujjaim és a lábfejem. Nyilván borotválom, de azért nem napi szinten és volt már, hogy látni lehetett. Igaz viszont, hogy ez rajtam kívül senkit sem érdekel, és sem figyelgetem mások lábát, szerintem mások sem az enyémet. 😀
2022. márc. 12. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Nekem semmi bajom a lábfejemmel, de nem akarom mutogatni a perverzek miatt.
2022. márc. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
40%

#5.-ös : Van rá gyógymód !

#6.-os : De én szoktam!Múltkor is láttam azokat a szőrcsomócskákat ott rajta,olyan volt mint egy MAMMUT..

#7.-es : Majd pont a lábfejed látványára fog valaki boldog lenni... Mert a perverzeket aztán nagyon nagyon érdekli egy "lábfej", kimondott lábfejre hajtanak - ezért is perverzek...

2022. márc. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Rendben vannak a labaim...van kozepes butykom, de nem zavar🙃
2022. márc. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
utolsó, téged nem zavar? nekem (még) nincs, de a nővérem lába szörnyű állapotban van szóval félek h kialakul és akkor tényleg elég csúnya lesz a lábam:(
2022. márc. 14. 19:40
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!