Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek manapság menő, ha...

Szerintetek manapság menő, ha zsebórát hord egy fiú?

Figyelt kérdés
Egyik barátom azt mondta, szerinte a zsebóra menő, és kiváncsi vagyok mások hogy vannak ezzel.

2022. márc. 15. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Inkább gáz. Ma már mindenkinek a nadrágzsebében ott az egész világ, csak azért hordani egy olyan plusz eszközt, ami az időt mutatja, hogy valaki menő legyen, na az inkább szánalmas.
2022. márc. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp nem menő. Stílusos lehet, de akkor nem Gagyidasz melegítőt, és Puna cipőt kell hozzá felvenni. A pufi-dzsekit meg sem említem, és a baseball sapkát sem.
2022. márc. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem lopják ki a zsebéből a villamoson, az mindenképpen menő. :D
2022. márc. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves 1. Értem mire gondolsz, de úgy gondolom, hogy vannak akiknek nincs mindig ott a zsebükben/kezükben a telefon, és ha megvan az embernek a kellő "felszerelése" akkor lehet stílusos.

Kedves 2. Nyilván nem fogja egy igényesebb ember ilyenekkel

hordani, ráadásul nem is nagyon tudja hova tenni ...

Kedves 3. Szerinted miért van a lánc rajta:)

2022. márc. 16. 12:27
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm, hogy megosztottátok a véleményeteket.
2022. márc. 16. 12:28
 6/10 anonim ***** válasza:
A zsebóra a maga idejében se volt túl népszerű, Angliában és Franciaországban az elit hordta különcködésből. A 20. század elején kezdett divatba jönni a karóra, már akkor beelőzve a zsebórát. Manapság a szerkezetüket beépítik modern acéltokba, és abban ketyegnek tovább. Menőnek nem menő, talán egyedi, stílusos. Bár a Peaky Blinders miatt most talán van valami hypeja.
2022. márc. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem, de stílusos.
2022. márc. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is zsebben hordom az órát, igaz telefonálni is tudok vele.
2022. márc. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nehezen tudom elképzelni, hogy nem erőltetett. Nagyon különcködésnek tűnik.
2022. márc. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Volt egy ismerősöm, akinél volt mundig zsebora, szegeny kis nyomi gyerek volt, nem mondanám menonek, viszont hasznos volt, mert gyakorlaton nem volt nálunk telefon es tole meg tudtuk kérdezni az időt
2022. jún. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!