Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk és Lányok egyaránt:...

Fiúk és Lányok egyaránt: Szerintetek lehet szép egy nő szalagavatós ruhában attól, hogy kicsi a melle? Milyennek látjátok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 16:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vegyél pánt nélküli fűzőt! Hallgass!! Lehet hogy szép a próbababán, de tánc közbe ahogy forogsz, elég hülyén néz ki ha állandóan azt igazgatod. Nem is beszélve arról ha lecsúszik félre csúszik egy fordulásnál. Inkább valami kis szép diszkrét pántosat vegyél!!!
2010. szept. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
csak 1 nevet írok: milla jovovich :D sztem ezzel mindent elmondok..
2010. szept. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

16.45ösnek előttem:

Ha jó méretű és minőségű a pánt nélküli felső, garantáltam nem csúszkál sehova sem! 5ször voltam koszorúslány, plusz szalagtűző. Szóval tapasztaltam!

2010. szept. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
De ott nem kell táncolnod meg ide-oda forgolódnod felsőtesttel. Nézz csak meg egy szalagavatós videót, hogy az összes lány húzgálja rajta a ruháját. Nekünk is mondta az összes tanár, hogy pántnélkülit fel ne vegyünk mert csak a macera van vele.
2010. szept. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Jaa és a kettővel ezelőtti válaszomból kimaradt hogy rám Szóval hallgass rám!:P
2010. szept. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
hát én pedig elmondom hogy nálunk 20 lányból 17 lányon pánt nélküli fűzős felső volt és senki nem húzogatta. senki!!!! ha rendesen van rajtad, meg van húzva, és a méreted akkor nem csúszik le. aki meg rossz mértet vagy minőséget kölcsönöz, vagy rosszul veszi fel és húzogatnia kell az magára vessen.
2010. szept. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!