Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék én is csinos és...

Kistini1610 kérdése:

Szeretnék én is csinos és rendezett leni! Kérnék tippeket ruhák hozz hogy csinos és szép lehessek és lássák hogy van ahonnan nyerem a divatot! Segítene ez ügyben egy kistininek?

Figyelt kérdés
sos
2011. nov. 7. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem ha megteheted,akkor szerezz be 1-2 alap darabot.


-Sötétkék farmer,ami megy az alakodhoz.(csőszárú,szűk fazon,ha kicsit testesebb vagy,akkor egyenes szárút,ha rövidek a lábaid,akkor trapézt ne vegyél)


-Fekete nadrág-ez is az alaknak megfelelően


-Egy cipőt(ne sportcipőt),ami elől zárt.Lehet bokacsizma,bokacipőt,magassarkú(kényelmes).Most hogy jön a tél,így érdemesebb csizmát hordani.Sima egyszerűt,pici sarokkal,vagy talppal.Ne legyen rajta szőr,meg semmi csicsa.


-1-2 nyaklánc,vagy pici fülbevaló,karkötő vagy gyűrű nagyon fel tudja dobni az öltözéket:)A lényeg,hogy ne agass magadra egy csomó csörgő sz*rt.Csak 1-2 dolog elég.


-A hajadra mindig figyelj oda!Ne legyen zsíros korpás,ne legyen kócos,száraz,töredezett.Jólfésült legyen.Ha hosszú a hajad néha begöndörítheted,esetleg 1 csattot tehetsz bele,vagy kösd fel lófarokba.


-Az arcodon valamit kihangsúlyozhatsz.Elég egy átlátszó csillámos szájfény,vagy egy szempillaspirál...

2011. nov. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Erre találták ki az IM és társai újságokat:) havonta jelenik meg és egy csomó ötletet elleshetsz belőle, lesz ami tetszik, ami nem, ki tudod alakítani a saját stílusod:)
2011. nov. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát hidel tudom mivel nem segít ezért kérek tanácsot
2011. nov. 8. 20:27
 4/5 anonim ***** válasza:
16%
akkor bocs hogy segíteni akartam te szerencsétlen:D
2011. nov. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 adari válasza:
ahogy az első válaszoló mondta mindig legyen ápolt a hajad.emellett még a bőröd körmöd is legyen mindig szép.alakodhoz illő nadrágot hordj,és ha olyan a stílusod beszerezhetsz egy-két szoknyát is.a felsőid is tükrözzék a stílusodat.a kiegészítők teerén is nagy a választék.remélem segítettem!:))
2012. febr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!