Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen hátizsákot felnőtt...

Milyen hátizsákot felnőtt férfinak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy Helly Hansen DUBLIN hátizsákom volt amit sok évig használtam, csak már elfáradt eléggé. Külföldre járok dolgozni, így szempont, hogy legalább 25-30 liter körül legyen. Legyen valamelyest masszív, pakolható. Nem szempont a millió rekesz, inkább a minőség fontosabb. Tehát ha egy laptopot beletudok tenni úgy, hogy nem repül mindenfelé benne, van némi védelme, az is jó.


Nem vagyok tisztában a márkákkal, hogy melyik a jó, melyik kerülendő. Nem gimnazista stílust keresek persze, hatalmas VANS logó, vagy millió minta. Nem baj ha színes.


Árakat nem nagyon tudok mondani, hogy mennyit szánnék rá, olyan 20.000 Ft +/-, de nyilván ha van valami giga jó deal felette, akkor nem baj. Persze ha 20 alatt van, az is jó.



2022. márc. 21. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

[link]


3. világbeli helyekre ne vedd meg, máshová nagyon jó.

2022. márc. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
20 ezerert nemigen kapsz normalis hatizsakot. A gagyi Adidas, amit par eve vettem 7 ezerert, az most ennyi. Ha kulfoldre utazol vele, valoszinuleg nem erdemes 30 liter ala menned. Ha valami komolyabb laptopod van, illetve a profi megjelenes is szempont, szerintem nezd meg Samsonite kinalatat, 40-50-ert mar vannak jo cuccaik. Ha meg az ar fontosabb, nezz korul nagyobb webshopokban, kivalasztod a taska kategoriat es ar szerint novekvo sorrendre allitod...
2022. márc. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. 15+ éve használok egy fekete North Face Recon hátizsákot, nagyon meg vagyok vele elégedve.

Az új Recon-ok méginkább elegánsabbak, városiasabbak, ilyet vettünk a feeségemnek is, imádja. Mondjuk ez inkább 35e körül van, de szerintem megéri, mert korábban vettünk egy kisebb menőnek látszó hátizsékot 15e-ért, az intersportban, ami kb. 1 hónap alatt szétesett.

2022. márc. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!