Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felnőtt nőként gyerek méret?

Felnőtt nőként gyerek méret?

Figyelt kérdés
176cm-es nő vagyok. Találtam egész olcsón egy puma pulóvert és tetszik is, viszont gyerek méret. A legnagyobb méret 176cm. Mivel én is akkora vagyok így jónak kéne rám lennie, nem?
2021. aug. 29. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. aug. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ujja hossza lehet hogy kicsi, azaz rövid, illetve a vall varrás is lehet problémás, kivéve hogyha oversized fazon.

Egy fejlett jó és egy kb 13 14 éves gyerek nem ugyanakkora, ha testhezálló pulcsi, az arányok miatt lehet hogy kicsi lesz a pulcsi.

2021. aug. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elég vékony vagyok, kicsi mellekkel. Viszont akkor majd inkább élőben megnézem ha eljutok boltba. Nem akarok rossz méretet rendelni.

Köszi a válaszokat.

2021. aug. 29. 01:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha on-line rendelnéd, az elég rizikós vagy jó lesz vagy nem. Én pl pont ezért nem szeretek ruhát, cipőt netről rendelni.

Boltban meg felpróbálod és kiderül.

2021. aug. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Atyam ezek a valaszok.

158 cm vagyok felnott no.

152-es gyerek nadragokat hordok....

Ritka mikor nem nagy ram a noi reszleg nadragja

2021. aug. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
A centis mérettáblázatban nézd meg. Én 165 cm vagyok, vékony, kis mellel, simán jó rám a legtöbb 165 cm-re jelzett gyerekcucc, sőt, van ami nagy.
2021. aug. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kéne jó lennie rád. Elég magas vagy ahogy írtad.
2022. aug. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!