Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miylen helyekről vásároltok/re...

Miylen helyekről vásároltok/rendeltek? NORMÁLIS VÁLASZOKAT!

Figyelt kérdés
2022. márc. 22. 17:30
 1/8 anonim válasza:
100%
Pull&Bear, Stradivarius, Zara, Bershka
2022. márc. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Sinsay

Cropp

House

Bershka

2022. márc. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
About you, answear
2022. márc. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mennyire vagytok elégedettek velük?

10/?

2022. márc. 23. 18:40
 5/8 anonim válasza:

Pull&Bear 10/10 ez az egyetlen üzlet eddig ahol olyan nadrágokat találtam, amik tényleg jól állnak. Minőségben nekem tökéletes.

Stradivarius 10/8 itt inkább felsőket szoktam venni, a minőség általában jó, de fogtam már ki pulcsit, ahol a varrás 1 nap után szétjött, de ez csak 1 volt a többi közül, szóval nem gyakori az ilyesmi.

Bershka 10/5 kabátot 1x vettem onnan, fél hónap után kilyukadt mindkét zsebe és a kapucnijába is elszakadt a gumi (nem használtam sokat és vigyáztam is rá), farmer kilyukadt pár használat után, igaz megvarrtam és nem látszik, de azért 10.000ft-os gatyától többet vártam, A minőség rossz az árhoz képest.

Zara 10/7 a minőség nagyon jó, viszont drága. Jó ruhák vannak, de valahogy mégse találok semmit ami tetszene és végül a fenti üzletekben kötök ki..de gondolom ez stílus kérdése.

2022. márc. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

About You: leginkabb innen rendelek, rengeteg jó akció van, mikor a drágább ruhákat felére vagy még jobban leakciózzák. Mindig beállítom a “legnagyobb akciót” a keresőben és szinte mindig találok valamit. Emellett egyszerű a visszaküldés, ingyenes és rengeteg külföldi márka van, ami itt Magyarországon nincs és be se lehet rendelni magánszemélyként.

Emellett a MangoOutlet oldaláról szoktam még rendelni, ott is többször vannak akciók. Táskákat veszek sokszor ott leárazva, vagy egyberuhákat.

2022. márc. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, az elégedettség lemaradt.

About You: 10/10 nekem eddig mindig megfelelő minőségű ruha érkezett, amit visszaküldtem az méretprobléma miatt volt.

MangoOutlet: 10/10 Jo minőségű ruhák vannak a MangoOutletben, bár rendes áron a Mango weblapjáról nem venném meg, mert sokminden elég drága. Az Outlet oldalra már a sima üzletből kifutott darabok kerülnek. Itt már a többségnek jó ára van, van ami kifejezetten nagyon olcsó.


Emellett sima boltokban Zarában szoktam vásárolni néha, főleg a nadrágjait szeretem. Ujabban a Reservedben is találtam néhány jó cuccot. A legtöbb nemrégiben vett ruhám viszont a Stradiváriusból van.

2022. márc. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2022. márc. 29. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!