Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudnék hordani női...

Hogyan tudnék hordani női ruhákat fiúként ? (Ha lehet akkor csak segítő válaszokat írjatok)

Figyelt kérdés

Még mielőtt bárki olyan megjegyzést tenne leszögezem hogy nem vagyok meleg nem vagyok se transz se stb hülyeség (amit nagyon tolnak ezzel az LMBTQ val)

Crossdressernek hívják az ilyen személyt

Magyarosan keresztöltöző - ellenkező nem ruháit viselő személy (azoknak írom akik esetleg nem ismernék ezt a fogalmat)

És itt van az hogy nagyon csinosnak és szépnek találok egyes női ruhákat (egyszerűen annyira unalmasnak találom a férfi öltözködést... 1 kaptafára épül az egész kb. És irigykedem a lányokra-nőkre hogy nekik sokkal szélsebb a nekik szánt ruhák köre + hogy majdnem hogy bármit felvehetnek

Ez eléggé bánt hogy fiúként nem tehetem meg ugyanezt)

amiket nagyon szívesen hordanék (otthon volt már rajtam 1-2 pl. egy hosszú fazonú fekete bőrszoknya ami nagyon teszik és nagyon szívesen felvenném ide oda) de mindenekelőtt jól jönnének tanácsok praktikák hogy hogyan lenne érdemes "nekifogni"

Köszönöm ha segítetek...


2021. okt. 14. 14:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%

1. felmesz egy online shopba

2. berendeled a neked tetszo ruhakat

3. hordod oket

2021. okt. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

1es

ez mind szép és jó

Így tettem az előző 1-2 esetben is

Én tanácsra lennék kíváncsi hogy hogyan mit hordhatnék , esetleg mi mellé

2021. okt. 14. 15:32
 3/20 A kérdező kommentje:

Ezeket leírom hogy lehessen szűkíteni a kört

18 éves vagyok 80-85 kg körül

170-175cm el

Hasam az van de fenekem is (úgy értem hogy szűkebb ruháknál meglátni

2021. okt. 14. 15:34
 4/20 anonim válasza:
54%
farmer-póló az női ruha is
2021. okt. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

4es

Farmert semmilyen formában nem szeretem .

Nadrágot nőit nemigazán hordanék

Inkább szoknyát (abból is hosszú fazonút ami bő és lengébb)

2021. okt. 14. 16:05
 6/20 anonim ***** válasza:
Nőies vagy férfias szoknyákra gondolsz?
2021. okt. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

6os


Nőies (a bőrszoknyám is az)

2021. okt. 14. 18:12
 8/20 anonim ***** válasza:

Skinny gatya.


1-es

Berendelni a nagykövetet szokták, ruhát azt megrendelni.

2021. okt. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogy mit mivel azt csak te tudod eldönteni, gondolom arra akarsz kilyukadni, hogy hogyan alakítsd ki a női stílusodat. Ha vannak lány barátaid, kérj tőlük is segítséget. Ha kimozdulsz akkor figyeld meg hogy hogyan öltöznek más nők, lányok az utcán, és jegyezd meg mi tetszik (bár ez most pont rossz időzítés mert most kezdődik a szezon amikor mindenki eltakarja magát kabáttal :P). Online is nézhetsz képeket stílusokról a testtípusodhoz, meg esetleg celebekről akiket bírsz. Aztán jöhet a ruharendelés, és akkor fog kiderülni, hogy működik-e neked vagy sem. Készülj fel arra hogy nem minden ruhadarab lesz nyerő, eltarthat egy darabig amíg megtalálod ami illik hozzád.
2021. okt. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem olyan ruhákat amiket a duci nők hordanak. A-vonalú ruha, tunika, stb.

Testházálló ruha/felső nagy hassal szerintem nem valami vonzó. Az se, ha mini ruhában a szőrös lábad villogtatod. Borotváld le.

Tanulj meg sminkelni. Youtubeon vannak videók. Ne a legolcsóbb, legfényesebb műanyag halloweeni parókát vedd meg.


Régebben fent voltam ilyesmi ismerkedős oldalon, mert tetszenek a crossdresserek de egyszerűen okádék a legtöbb magyar crossdresser..úgy néznek ki mintha egy pockos bánya munkásra ráadnál egy occó cosplay parókát.

2021. okt. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!