Gáz a leggings?

Figyelt kérdés

Nem sportolok semmit

Gáz ha farmer helyett leggingset veszek fel?



2022. márc. 24. 16:14
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
17%

Én meg azt árulom el neked, hogy szoknyában és nadrágban nem annyira hangsúlyos, kontrasztos a fenék mint egy harisnya vastagságú anyaggal lefedve.

Most akkor..?

2022. márc. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
65%
Pedig teljesen igaza van 9-nek, mondom ezt úgy, hogy hordok leggings-t. Évekkel ezelőtt amikor bejött divatba nem tudtam elképzelni hogy képesek ezt emberek hordani. Nagy farmeros voltam, meg normál fazonú melegítő otthonra. Még a végig szűk farmerokkal is nagyon nehezen barátkoztam meg. Aztán valahogy évek múltán fel merészeltem venni egy leggings-t és azóta le se lehet lőni. Sajnos egyszerűen annyira kényelmes, hogy igen ahogy 9 írta, homokba dugtuk a fejünket. Azóta ha nagy ritkán farmert húzok, itt nyom, ott nyom, feszül, kigombolom ahol lehet meg ilyenek.😅
2022. márc. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
1%

12!

Köszönöm, de nem kérek pártfogást, megszoktam, hogy én ép ésszel gondolkozok, de hülye vagyok itt mindenki szerint, és a butaság a nyerő, már csak azért is.

2022. márc. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
31%

13-ra néha történnek a megszokottól eltérő (jelen esetben pozitív) dolgok is amikre nincsen befolyásod.


12.válaszom még annyival egészíteném ki, hogy mivel véleményem szerint is a leggings "gázsága" a domborulatok kendőzetlen kiemelésében rejlik, így ellensúlyozható hosszított felsőkkel némileg.

2022. márc. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
90%

A kisajkaim túlnöttek a nagyajkaimon. Ilyen "salátapunci" ha úgy tetszik. Semmiben nem akadályoz az életben, ami ilyen sport, mozgás és hasonló, de abban igen, hogy a farmer keményebb anyagában ne érezzem jól magam. Dörzsöl akkor is, ha olyan bugyit veszek fel alája, ami vastag.

Szóval kéremszépen én mit tegyek? Remélem azért a szövetnadrágokat hordhatom a társadalom miatt, ha már a leggingset nem...

2022. márc. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
1%

14.

Akkor te is belátod, hogy a 10-es mellé lőtt a hasonlatával, miszerint nadrágban és szoknyában is látszik az ember feneke.

15.

Te meg ne sirattasd magadat, egy férfinek a gyk-s ruha nácik szerint meg teljesen egyformán szabadna öltözni a többivel.

Pl.: csak egyforma bő szárral rendelkező nadrágot viselhetne minden pasi.

A rövidnadrág csak is kizárólag 1 cm-rel a térd felett érhet.

Télen a hideg ellen kizárólag aláöltözőt szabad viselni, hogy férfiak maradjunk, akinek a harisnya komfortosabb az hááát egye fene alapon, de csak pamutot viselhet mert a nejlon az búzás.

És ha a felsoroltaktól egy megveszekedett el is mer térni, az bizony nem férfi, hanem homokvár.

Na!

Szóval így mogyoróhéjban vázolva ennyi lenne.

Tehát ez az egy leggings ne okozzon problémát ha emiatt beszólnak.

Az csak egy ruhadarab.

2022. márc. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
97%
Sztem nem gáz.
2022. márc. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
47%

Nem gáz nőknek ugye, ha pasik akarnák hordani, egyből ferdén néznének rá, homokosnak néznék, férfiatlannak tartanák,nem tudnák ilyen pasit komolyan venni.

Pedig ha a nőknek elfogadott, akkor a férfi divatban is el kellene.

2022. márc. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
97%

18-as:

Azt hordassz amit akarsz. Le se tojom. Sőt, valszeg észre se veszem az utcán.

2022. márc. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
39%

19,köszi, bár téged nem érdekel, de jó pár embert igen, akik előszeretettel emlegetik anyukámat, meg az állítólagos szexualitásomat.

Egyébként nem minden leggings kényelmes! Pl a divatos bőrhatású, latexes fajták zöme kényelmetlen, rossz minőségű, rossz szabású.

2022. márc. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!