Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez így szerintetek is nagyon...

Ez így szerintetek is nagyon kevés?

Figyelt kérdés

Szerintem igen, és azon vagyok hogy változtassak rajta. Na szóval:


Ruhák:

2 rövid ujjú póló

5 hosszú ujjú póló

2 pulcsi

1 rövid ujjú ing

2 hosszú ujjú kockás ing

4 hosszú farmernadrág

1 rövidnadrág

1 szoknya, 1 hosszú ujjú, középhosszú virágos ruha

1 téli, 1 tavaszi dzseki, 1 mellény

1 kötött, rövid csipkekardigán

És az itthoni ruháim, abból is kevés van.

Kiegészítők:

2 hátizsák

2 öv

3 nyári kalap

1 téli sál

3 téli sapka

1 pénztárca

1 olcsó newyorkeres esküvős kistáska

Cipők: 2 converse cipő


Szerintetek mit érdemes még beszerezni?

(Nem azért nincsenek ruháim stb. mert nem telik rá, a szüleim mindent megadnak nekem amit csak tudnak, csak egyszerűen nem tudom hogy hol vásároljak és még sosem írtam össze hogy mire lenne úgy igazán szükségem, mindig olyasmit veszek ami megtetszik, viszont ez így nem jó mert akkor hiányban maradok olyan dolgokkal amikre tényleg szükségem lenne.

Kérlek, írjatok ötleteket hogy miket érdemes még beszerezni, és hol érdemes vásárolni. :) )



2022. márc. 26. 14:53
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem még rövid ujjú pólót,meg farmerszokit nyárra
2022. márc. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Ja,meg talán pulcsi.
2022. márc. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Nagytecsó, Pepco, Orsay
2022. márc. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előbb gondold át, hogy mi az, ami kényelmes, és jól is néz ki (szerinted, a saját ízlésed számít).

Amúgy én szoknyát, egyberuhát, rövidujjú pólót, és átmeneti kabátot (pulóverrel egyenértékű a vastagsága) vennék.

De lehet, hogy neked más ruhára van szükséged, ha pl. egyszer veszel egy évben szoknyát, akkor egy elég...

2022. márc. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az ingeket, szimpla pólókat, mom jeans nadrágokat, kardigánokat, farmer szoknyákat, farmer rövidnadrágokat szeretem mert ezek állnak jól nekem. Ingekből a mintásakat is, meg az egyszínűeket is szeretem, pólókból az egyszerűeket. A sötét színeket kedvelem inkább mindenből. Szerintem az egy jó megoldás lesz ha összeírom hogy mire lenne még szükségem, miből milyent szeretnék még és mennyit. Engem inkább az érdekelt volna, hogy szerintetek mennyire van szüksége egy embernek ezekből a dolgokból? Hány póló, hány nadrág stb.
2022. márc. 26. 23:30
 6/7 A kérdező kommentje:
Szoknyákat, egyberuhákat nem igazán szeretem.
2022. márc. 26. 23:30
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem lehet megmondani hogy egy embernek mennyi ruhadarabra van szüksége. Van aki elvan 5 pólóval, másnak meg egy gardrób se elég. Van aki kétszer is felveszi ugyanazt a ruhát, másvalaki napi kétszer is átöltözik.
2022. márc. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!