Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hiába piszkál a családom, nem...

Hiába piszkál a családom, nem vagyok hajlandó férfiként rövidnadrágot felvenni nyáron. Vannak még rajtam hasonló gondolkodású férfiak?

Figyelt kérdés

2016. jún. 26. 10:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
39%
:DDD Az kemény. Érdekelne a gondolatmenet, miért?
2016. jún. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Bocs, kimaradt a kérdésből: + kívül. Rajtam kívül. Hogy miért? Nehéz ezt így megmagyarázni. Kisfiú és serdülőkoromban még hordtam én is sortot. Mióta felnőtt vagyok, már sehol se veszek fel rövidgatyát. Talán mert férfiatlannak tartom. Úgy néznék ki benne, mint egy nagyra nőtt óvodás vagy egy jóllakott napközis hülyegyerek, valahogy a rövidgatya - kevés kivételtől eltekintve - a legtöbb felnőtt férfiból nevetséges gyerekutánzatot csinál.
2016. jún. 26. 10:50
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak gyerekként hordtam normál rövidnadrágot nyáron, aztán felnőttként ódzkodtam normál rövidbe lenni, hülyén éreztem magam, hogy a lábaimat lássák.

Ezért hosszabb lábszárig érőt hordok, ha meg nincs meleg, akkor nadrágot.

2016. jún. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
46%
Én se veszek fel rövidnadrágot még 40 fokba se, mert a divatnak ellent mond. Csak is színes slim farmerben járok. Bár én sokat járok tárgyalásra, előkelő helyekre, stb, de az is igaz, hogy normál esetbe se vennék fel rövid nadrágot, max strandra. :)
2016. jún. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
72%

Én nő vagyok, de szintén nem vagyok hajlandó rövidnacit húzni, engem is csesz*tet a család..

Szerintem jó a gondolatmeneted!

2016. jún. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Öregemberek szoktak túl bő szárú rövidnadrágot felvenni betűrt, túl bő rövidujjú inggel. Na az tényleg a nagyranőtt óvodás/úttörő stb hatás, de van millió más fazon, ami tök normálisan viselhető.
2016. jún. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is volt, hogy nem nagyon akartam rövidnadrágot hordani férfiként. Próbáltam mindig elegáns lenni, póló helyett is inget vettem fel. Most már akkora ügyet nem csinálok belőle, viszont a lábam "mutogatását" furának érzem kicsit, férfiként. Így ha nem is rövidnadrágot, de legalább térdig érőt szoktam felvenni kintre.
2016. jún. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
49%
Menj pszichológushoz, kérdező
2016. jún. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
80%
És a többiek is. Komolyan, nem viccből írtam! Aki retteg attól, hogy meglátják a lábát, karját, csupasz lábfejét, ott bizony nem árt kicsit leásni mi okozza ezt.
2016. jún. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
60%
Én sem vagyok hajlandó felvenni shortot(lány létemre) és engem is piszkálnak ... Mivel nyáron 40 fokban is csak hosszú gatyát hordok meg szaggatottat
2016. jún. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!