Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a ruha mennyire merész...

Ez a ruha mennyire merész hétköznapi viseletnek?

Figyelt kérdés

Tinikoromban sokáig volt goth korszakom, akkor folyton feketét hordtam feketével, alternatív stílusom is volt, de ruhákat akkor sem igazán viseltem. Ez a stílus annyiban változott, hogy vannak már színes, basic ruháim, dolgozó felnőttként társas eseményeken, munkában azokat viselem. De nagyon hiányzik a régi stílusom, így alkalmanként, szabadidőmben visszatérnék hozzá újra. Vettem is egy ruhát, ami nagyon tetszik, bár szerintem kissé kihívó, de ettől még szeretném hordani. Szerintetek mennyire vállalható utcára? ( esetleg egy fekete toppal alá)


[link]


[link]



2022. márc. 27. 21:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem első ránézésre olyan, mint egy ünnepi ruha.


Ha vállalod önmagad, nem feszengsz benne, akkor hord. A te dolgod.

2022. márc. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem kihívó, nagyon szép ruha. Stílusomból adódóan simán hordanám hétköznapokon is, illetve ha máson látnám, max azt venném észre, hogy pozitív értelemben kilóg a szürke átlagból egy kicsit, meg hogy milyen csinos. :D
2022. márc. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Metionin ***** válasza:
100%
Teljesen, én ilyenekben járok dolgozni vagy programokra. Semmi kihívó nincs benne, szép ruha és csinos vagy benne.
2022. márc. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Kicsit mintha a witcher egyik karaktere hordana ilyet...kissé gyászos de amúgy nekem bejön ez a stílus.
2022. márc. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kihívó. Én szeretnék több ilyen lányt látni, aki felvállalja a stílusát.
2022. márc. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Klasszikus gót ruha, teljesen rendben van. Főként steampunk, ipari techno, vagy cyberpunk és black metal körökben látni ilyet.
2022. márc. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Miss Endzsi ***** válasza:
81%
Szerintem sima ruha, nem goth-os, nem fognak mutogatni rád.
2022. márc. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Noren1989 ***** válasza:
50%

Maga a ruhaegyedül sz-rul mutatott.


Felvéve, macskàval befotózva azt mondom, h vàllalható!

2022. márc. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%
Nincs baj a ruhával, bár enyhén különcködőnek hathat, ha nem a bölcsész bálba mész el benne, vagy Hegelt olvasni lámpafénynél, hanem az agglomerációból buszozol be a Sparba 3 zsemléért.
2022. márc. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen átlagos, csipkés ruha, pont olyan, amilyet rengeteg nem goth ember is felvesz, ha pl. valami ünnepségre vagy kiöltözős alkalomra megy.

Amúgy senkinek semmi köze ahhoz, hogy a hétköznapokban mit viselsz. Főleg a fővárosban sok embert látok elegáns ruhában, és senki nem foglalkozik vele, max 1-2 butább létforma, hogy csak azért vette fel, mert tényleg ünnepel valamit, csak nincs kedve hatvanszor átöltözni az egész napos rohanásban, vagy minden nap így öltözik. Ha kutya vagy bohóc jelmezben járja valaki az utcákat (animés, fantasy-s conok, programok alkalmával ez egyáltalán nem ritka jelenség, hogy tele van velük az összes tömegközlekedési eszköz), ahhoz sincs senkinek semmi köze.

Engem amúgy nem érdekel. Napi szinten így járok, és számottevő incidens még nem ért emiatt. Max. megkapom a hátam mögött, hogy “itt egy halott”, de ezeken még én is röhögök, feldobják a napomat.

2022. márc. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!