Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pulóvert illik nem próbafülkéb...

Pulóvert illik nem próbafülkében felpróbálni?

Figyelt kérdés
Ti hol szoktátok felpróbálni ha más miatt nem mennél a próbafülkébe?

2022. márc. 29. 10:28
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
18 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nyugodtan próbáld fel ott, helyben. A próbafülkék azért vannak, hogy aki nadrágot, pólót próbál, annak ne kelljen félmeztelenül állnia a boltban. Egy pulcsit nyugodtan fel lehet próbálni az üzlet közepén is, ahogy egy cipő miatt sem rohansz rögtön a fülkébe.
2022. márc. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Igazándiból elmehetsz próbálfülkébe is, de pulcsit én ott helyben felpróbálom, tükör is elég sok helyen van az üzleten belül, szóval látom is magam benne. Meg ha netán nem jó a méret, akkor nem kell oda-vissza futkozni.


Kicsit off story, tavaly nyáron Keszthelyen bementem az egyik ruhaboltba, szinte fullon volt, próbafülkék előtt hatalmas sor, de találtam egy tök szuper pólót. amit mindenképpen felpróbáltam volna. Nyilván az üzlet közepén nem akartam félmeztelenre vetkőzni, pedig nem egy teleszart búvárruha alakom van. Végül találtam egy kis helyet a ruhás állvány mögött, persze üveges fal és járda volt a bolt mellett, ahol többen is sétálgattak, hát jó nem vagyok egy gátlásos faszi, lekaptam a pólót, kintről meg integettek, hogy ez az faszi, csináld, vetkőzzél tovább. :D

2022. márc. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Simán felpróbálom egy tükör előtt...

Ha nem kell hozzá levetkőzni, akkor fölösleges sorbanállni a fülke előtt (ha pl. túl sokan vannak a boltban)

2022. márc. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Én sem szoktam egy pulcsi próbához próbafülkébe menni. Szerintem nyugodtan próbáld fel ott helyben.
2022. márc. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem szükséges hozzá próbafülke.
2022. márc. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
Én sem szoktam csak egy pulcsi miatt próbafülkébe menni, bár olyankor számomra hasonló érzés, mint mikor üres kézzel sétálsz ki egy üzletből, pedig semmi rossz sincs benne:D
2022. márc. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!