Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van itt srác, akinek van...

Van itt srác, akinek van és/vagy aki venne a New Rock és/vagy a Demonia brutálisabb darabjai közül? A magasabb szárú és platformos talpú modellekre gondolok. Akinek van, mi a tapasztalat vele hordhatóság, minőség szempontból?

Figyelt kérdés

2022. márc. 30. 07:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Demonia platformos cipőm volt (Stomp 08 modell). Nem volt egy nagyon túlságosan tartós darab. És egész napra nem volt igazán kényelmes, egy pár órát jó volt, de amikor egész nap abban kellett legyek nem volt az igazi. Van olyanom, nem a fent említett két márka, ami "brutálisabb" platformos és egész napra is teljesen jó és kényelmes, de drágább is valamennyivel.

Ami még "nehéz" a beszólások. Nagyon sok beszólást kaptam érte, bár pont lesz*om de egy idő után sok tud lenni.

2022. márc. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Pedig az még nem is olyan brutális. Mondjuk nem is egyszerű. A beszólások borítékolhatók...:D
2022. márc. 30. 18:43
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

#1 Milyen márkád van most?


Én is keresek ilyet régóta és kíváncsi vagyok. Mondjuk én nem feltétlenül akarok platformosat, de azon kívül minél extrémebb annál jobb :D

2022. márc. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

20:11


Na de ha van nagy platform talp alatta, akkor attól csak még extrémebb...:D

2022. ápr. 1. 11:31
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
Igaz, de attól félek, hogy nem tudnék járni benne, az meg már inkább kínos 😃
2022. ápr. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
5: Meglepő de ha "csak" platformos és nem extrém magas a sarka (4-5 cm max a platformhoz képest) nagyon könnyű bennük járni.
2022. ápr. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én még nem tudtam eldönteni, mi legyen ezzel...
2022. ápr. 16. 20:17
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem ugyan killstar volt platformos cipőm 15 centis talpal járni könnyű volt benne de egy kalap sz#rt nem ért mert 1 hónapot sem bírt ki és 2X is tönkrement. aztán ebben jártas ismerősöm felvilágosított, hogy az ekkora platformos cipők sosem tartósak.
2022. ápr. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hm, egy ilyen "cipő" nyilván nem napi hordásra való, nem igaz? :D
2022. ápr. 18. 08:07
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezaz, hogy lehetőségem sem volt napi szinten hordanom, mert kb 2-3 napot ha kibírt. Javíttatás után szintén pár nap és szétment.
2022. ápr. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!