Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divat most a rövidnadrág...

Divat most a rövidnadrág plusz harisnya kombináció?

Figyelt kérdés

2022. márc. 30. 14:06
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

Én egy korábbi válaszoló vagyok, csak visszajöttem nevetni egy jót ezen civakodáson amit levágtok ezalatt a kérdés alatt 😆


Innen látszik, hogy férfiként mennyire mozgatja a fantáziánkat ez a ruhadarab 😉

Én személy szerint kényelmetlennek tartom (kíváncsiságból vettem már magamnak is, csentem már el barátnőmtől, meg vettem már fel olyat amit szex előtt róla húztam le, és az illata miatt izgatott, stb.), de rájöttem hogy engem csakis addig izgat, amíg az ő lábait simogathatom bennük: a sajátomat teljesen idegennek éreztem, nadrág alatt meg zavart az érzetük


Szóval nem csodálkozom, ha sok nő nem szereti hordani, és persze örülünk ha vannak hölgyek, akik viszont igen :))

2022. ápr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
Legnagyobb gond vele, hogy kényelmetlenek, nehéz jó méretet választani sokaknak, a nylonharisnya szakadása,hogy nagyon viszkető tud lenni, a testszíne nagyon sok dilemmát tud okozni. Sokan ezért nem szeretik.
2022. ápr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom hogy divat e én de én most így vagyok mondjuk az is igaz hogy itthon vagyok. És elég sz@r az idő, hosszú nadrágot valamiért nem akartam fel venni viszont a lábam meg fázik, így vettem fel a rövidnadrág alá egy pamut harisnyanadrágot, és így jól érzem magam benne..
2022. ápr. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
56%

43.

És gyorsabb felvenni egy harit mint egy melegítőt otthonra.

Végülis logikásabb.

2022. ápr. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem gyorsabb, de most valamiért még is így tettem. És amúgy meg teljesen jó volt. És nagyon kényelmes. Tegnap is így voltam egész nap. Mondjuk én gyerek korom óta hordok télen harisnyát, én szeretem, és így legalább változatos az öltözködés is. Mivel így azt veszek fel amit szeretnék és nem fagyok meg benne:)!
2022. ápr. 11. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
91%
Én is így vagyok most rövidnadrág plusz harisnyanadrág szerintem is nagyon jó! F.
2022. ápr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!