Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy 20-on éves férfi néha...

Egy 20-on éves férfi néha járhat cicanadrág, rövidnadrág kombinációban utcán, plázában stb? tudom, hogy már volt kérdés, csak kíváncsi vagyok a véleményekre? Pulcsival vagy akár dzsekivel is? 23 f, Bp

Figyelt kérdés

2019. febr. 10. 17:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

[link]


Sokszor viselek olyasféle összeállítást, mint a képen a középső. Tesóm is szokott leggings és short kombót hordani, csak ő azért nem kizárólag feketét hord. Én csak 1-2 érdekes pillantást kaptam el. Ő viszont konkrét, elég gusztustalan beszólást is kapott már egy youtube videó alatt amiben így szerepelt.

2019. febr. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Na nekem az ilyesmi tetszik, mondjuk én is csak feketét tudnék elképzelni,Pesten szoktam látni egy srácot, aki mindig ilyen cuccban van,de neki jól áll pl.mondjuk én csak nagy ritkán megyek így ki,kedv kérdése,meg merészség persze
2019. febr. 10. 17:45
 3/16 anonim válasza:
68%
Ha sportolni mész, vagy futár vagy, vagy bicajjal jársz, akkor igen. De ez nem normál, utcai ruha.
2019. febr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%
Légyszi ne
2019. febr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
Edzőteremben oké,utcára nem.
2019. febr. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%

De ez nem normál, utcai ruha?


Neves tervezők szerint igen. Ráadásul tehetséges művészeket (például fotóst) is látok így öltözködni. És azért esetükben borítékolható az esztétikai érzék megléte. Innentől kezdve rendkívül releváns a gyakoris közösség légbőlkapott szabálya, miszerint ez tiltott viselet:)

Ennyi erővel inget és zakót sem szabad viselni szórakozóhelyen. Az a tárgyalásra való! :DD

2019. febr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
33%
Eszméletlen hülyén néz ki.
2019. febr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
17%
Ez nem utcai viselet. Sporthoz tökéletes, utcára inkább ne.
2019. febr. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is inkább egy sportoló srácjut róla eszembe, mint olyan aki egész nap így mászkál
2019. febr. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan öltözz így mert nagyon kényelmes.

A sportcipőt is hordják a kényelem miatt pedig nem mindég sportolni mennek benne.


Erről ennyit.

2019. febr. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!