Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pulóverben aludni károsítja a...

Pulóverben aludni károsítja a pulcsit?

Figyelt kérdés

Van egy elnyűtt pulcsim, de az összes többi normális.

Ha egy úgymond "normális" pulcsiban elalszok vagy egész nap rajtam van itthon, akkor anyum mindig sajnálkozik, hogy azokat teszem tönkre amik még kintre is jók.


Mennyire káros ez nekik? Ha pl éjszaka forgolódom benne stb?



2022. márc. 30. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:

jajj, dehogyis. A napi viselet szerintem sokkal inkább árt neki, ha mozogsz, akkor nemezesedik, szöszösödik.


Ha csak fekszel benne, az szerintem kevésbé baj.

2022. márc. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ugy alszol, mint en es ossze-vissza forogsz, vergodsz, akkor lehet nem tesz jot neki, ez nalam hosszu felsoknel, halokontosnel, haloingnel szokott lenni, hogy rafekszem es ugye ahogy vergodok at a masik oldalamra, beszorul alam az anyag es igy rangatom :D Az azert nem tul jo neki, de amugy egyet ertek az elsovel.
2022. márc. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az ágy egy nagyon durva igénybevétel. Pont az ilyen forgások meg kéz fent, kéz lent, keresztbe stb testhelyzet miatt.


Ha valami félig műszálas, vastag kínais pulcsi az azért bírja jól. De egy cipzáras, finomabb szövésű pamut (vagy gépi kötésű cérna-) pulcsi hamar meghal.


Hideg van nálatok, azért szoktál pulóverben aludni?

2022. márc. 31. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy lehet pulcsiba aludni 😀 max egy boxert birok ki
2022. ápr. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!