Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet igényesen öltözködni...

Lehet igényesen öltözködni melegítővel, vagy mindenképp igénytelennel hat?

Figyelt kérdés

Alapjáraton elegáns ruhákat hordok iskolában, mindig meg szoktam válogatni mit veszek fel. Viszont szeretnék egy picit “bűnözni” és számomra a legkényelmesebb szettet összeállítani holnapra, ami egy szürke melegítőből és egy fehér tapadós pólóból- fehér sportcipőből áll. Szerintetek egyszer belefér, vagy iskolába semmiképp sem elfogadható?

17/l



2022. ápr. 5. 20:54
A kérdező szavazást indított:
Belefér, gyakran hordom
Egyszer beleférhet
Nem iskolába való, teljesen kizárt
31 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Semmi gond vele, ha tehetném én is minden nap melegítőben lennék
2022. ápr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13%
Sokan viselik sajnos. Olyan oroszos - gopnikos. [link]
2022. ápr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem szuper lesz a szetted, ha egy oversized pólóval hordanád, akkor tűnne kicsit "igénytelennek" (de az is stílus, kinek mi) viszont tapadós felsővel semmi baj nem lesz
2022. ápr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Ki nézi ma már, hogy ki mit hord a suliban? Viccen kívül, azt hittem, már kinőttünk ebből.

Vedd fel, amit szeretnél, ami kényelmes, senkinek semmi köze hozzá. Ha jól érzed magad benne, akkor úgyis jól fogsz kinézni külső szemmel is!:)


20/l

2022. ápr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Vedd fel nyugodtan pintereszten egy csomó melegítős szettet látok, ami tök jó utcára is. Fiúkon, lányokon, ha minőségi és nem a kínaiból száz éve vett agyonmosott cucc akkor teljesen jó.
2022. ápr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!