Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért kezdenek főleg a 40 év...

Miért kezdenek főleg a 40 év felett a férfiak egyre igénytelenebbek, slamposabbak lenni, és nem érdekli őket a divat?

Figyelt kérdés

2022. jan. 3. 19:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
17%
Mert egyre bölcsebbek lesznek.
2022. jan. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
42%
Bocsi, de nőként én ezt már a legtöbb 30-40 közötti nőktől is megkérdezném, hogy pl. miért nem fogynak vissza szülés előtti alakjukra, miért nem adnak jobban a külsejükre?
2022. jan. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
8%

Mert rájövünk, hogy a kockás has, 20000 forintos póló, meg a köcsög, ecset haj miatt nem lesz csaj.

De van lakás, kocsi, fizu.

2022. jan. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%

Ami miatt a nők is.


Egyrészt fizikailag leamortizálja ôket a napi robot, a kilátástalamság, depresszió, mozgáshiány.

Ennyi ifősen már nem ehet orrba-szájba csülkös pacalt az ember, de sokan ekkorra már hozzászoktak, hogy nincs az étrendjükben friss gyümölcs, zöldség mer az nem férfias, nem kiadós.


A legtöbben ilyenkor gyereket is vállalnak, ami abszolúte elviszi a fókuszt saját magukról a szabadidőben.


Másrészt a divat iparban van egy baromi nagy luk ezt a korosztályt érintőleg.

Vannak a tinis, huszonéves trendi cuccok, meg a fölött az office meg a szabadidő ruhák, de középkorúaknak szóló utcai divat alig alig van.

Aki nem irodai dolgozó, de nem is akar slamposnak lenni, annak kb nincs opciója, és a legtöbben nem állnak neki vadászni egy-két jó darabot.

2022. jan. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
83%
Apam 50 eves és egyáltalán nem igénytelen legmarkassabb ruhákba jar meg minden
2022. jan. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
Megbocsáss, de én láttam ezeket a negyveneseket negyven évvel ezelőtt is, az elsöprő többségüktől hányni lehetett akkor is, ahogy gyerekként kinéztek, egyszerűen esztétikai vakságban szenvednek az előttetek járó nemzedékek, tehát sose okozott nekik belső fájdalmat önmaguk megjelenése, ezt nem lehet szebben kifejezni. Nincs ennek a hozzáállásnak az életkorhoz semmi köze, leszámítva, hogy hát az se fog épp jó irányba hatni. Kôcsôgôzni, meztelencsigázni azt persze tudják a mai divatozgató kölköket, pedig sokat javult az utcakép, azt kell mondjam. Hát igen, mi időnkben, ha valaki akart valamit, nem volt mese, meg kellett tanulnia varrni... ettől a nemzedéktől sok szépet és jót nem várhattál.
2022. jan. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
Én sajnálom őket, szüleimet azért nem érdekli a divat mert abban igyekeznek hogy nekem mindent megadhassanak, így én járok divatosan, ők meg akkor vesznek új ruhákat mikor a régi már hordhatatlan.
2022. jan. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%

#4

"Aki nem irodai dolgozó, de nem is akar slamposnak lenni, annak kb nincs opciója"

Hát, mondjuk kezdetnek egy egyszínű, NEM kinyúlt, NEM kiszakadt, NEM foltos póló is megtenné. Azt azért nem kell vadászni. :D

(ezen kívül egyetértek azokkal amiket írtál)

2022. jan. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem manapság már ez épp egyre kevésbé jellemző, mert kitolódtak a korhatárok. Sokan 25, akár 30 éves korukig gyerekek maradnak, és 40-42 éves korukig élik azt az életstílust, amit korábban 31-32 évesen befejeztek.
2022. jan. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%

9, ha ez alatt azt érted, hogy a mai harmoncasok nem engedhetik meg maguknak nemhogy a saját ingatlant, de még sokan azt se, hogy otthonról elköltözzenek vagy hogy ne 2-3 haverral kelljen összebútorozni, akkor ja, tényleg.


Felsővezetésbe nem lehet jutni, mert az előző generációk gyakorlatilag a halálukig bebetonozták magukat.


Gyereket vállalni erre meg csak a futóbolondok mernek, vagy azok, akik valamilyen okból (általában hogy volt pénz a családban) megfogták az istenlábát...


Alapvetően nem az akarással van baj, hanem azzal, hogy ellehetetlenedett az élet. Ez nem infantilisség, hanem kényszerpálya.

2022. jan. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!