Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy öltözzek mindig stílusosan?

Hogy öltözzek mindig stílusosan?

Figyelt kérdés

A lányok általános gondja, hogy sok ruhájuk van, mégsincs mit felvenniük. A divat és az ízlés is változik, nekem nincs is igazán kialakult, csak szeretem jól érezni magam abban, amit felveszek.

Egy idő után kifejezetten olcsónak érzem a meglévő darabjaimat és szeretnék újakat venni, viszont azok is tudom, hogy ugyanerre a sorsra jutnának: lecserélném őket - ezért nem veszek szívesen újakat.

Ti hogy maradtok divatosak? Sokat vásároltok ruhát? Vannak olyan örök darabjaitok, amiket soha nem fogtok már felvenni, mégis őriztek? Vagy olyan, amit sokadjára is felvesztek, ezért már olyan hatást kelt, mintha nem is lenne más a birtokotokban?



2022. ápr. 9. 10:41
A kérdező szavazást indított:
Divat
Stilus
Ruha
Öltözködés
4 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Klasszikus alapdarabokat kell venni, amik "örök divat". Tehát nem csicsás, nem feltűnő. És ezeket lehet variálni aktuális divatnak megfelelő kiegészítőkkel. Kendő, öv, vagy egyéb (viszonylag olcsoóbb) kiegészítő.
2022. ápr. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél drágább, jó minőségű alapdarabokat, és ebből legyen egy kapszulagardrób.

Egy-két olcsóbb divatos dolgot vegyél szezononként, amiket ha már nem divatosak, add el, adományozd el.

Amúgy nem feltétlenül muszáj divat szerint öltözködni, vannak olyan ruhák, amik nem divatosak, de azért évtizedekig megállják a helyüket, nem lesznek ódivatúak.

2022. ápr. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Én mindig olyanokat veszek ami nem az aktuális divatot követi hanem örök klasszikus, basic, vagy sosem megy ki a divatból, vagy az én stílusomnak megfelel. pl sok Retro jeans es pólóm van aminek a közepén van egy retro jeans logó azt felveszem egy fekete farmerral pl. és kész. Cipőkből is mindig olyat veszek ami nekem tetszik de olyan ami nem megy ki sose a divatból.

Évek óta dicsérnek, hogy mindig jólnézek ki szóval ha elsajátítasz egy ilyen stílust ami nem divat de örök és basic nem tudsz mellélőni.

2022. ápr. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
#3 Az nem örök, hanem csak basic
2022. ápr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!