Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudnál nekem szalagavatóra...

Tudnál nekem szalagavatóra ruhakölcsönzőt ajánlani?

Figyelt kérdés

Szia! Szeretném a segítségedet kérni. Az osztályunk keringőt szeretne táncolni a szalagavatón, de sajnos ruha ügyben gondjaink akadtak. Ezek a következők:

1.: A velünk párhuzamosan ballagó osztály is keringőzni akar(ráadásul ők is bécsit), így semmiképpen sem szeretnénk egyforma ruhát.

2.: Fehér ruhát szerettünk volna, de a másik osztály (annak ellenére, hogy tudák, hogy mi fehéret akarunk) képes volt fehér ruhát választani, ráadásul azt, amire a mi osztályunk még gondolkodási időt kért.

Ezen események miatt kénytelenek vagyunk másmilyet választani, azonban nem tudunk olyan kölcsönzőt, ahol vannak például barackvirág, halvány rózsaszín, vagy bordó színű darabok (a lila nem tetszik az osztálynak).

Ezért szeretném ha segítenél, és ajánlanál olyan kölcsönzőt( a kölcsönző telefonszámát,e-mail vagy internet címét, és hogy melyik városban van), ahol nem csak fehér és lila színű ruhák vannak. Nagyon örülnék neki, ha azt is le tudnád írni, hogy kihozzák-e a ruhákat megmutatni, mennyibe kerül a kölcsönzés, mennyi ruhát tudnak biztosítani( nálunk 20 lány van és 9 fiú), adnak-e hozzá cipőt, kesztyűt stb.,hogy mértere igazítják-e, és hogy vállalják-e a szalagavató utáni elvitelt.

Előre is köszönöm a segítségedet!


2010. szept. 15. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Alkalmi ruhák-Estélyi-8.


Hát... csak ezt találtam...

De nem tudom, miért lenne baj, ha mindkét osztály fehér ruhába lenne...Számtalan fazonú ruha létezik, válasszatok valami modernebbet, vagányabbat.

2010. szept. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Már döntött az osztály, és maradt a fehér.

2010. szept. 18. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!