Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik csizma lenne jobb: a...

Melyik csizma lenne jobb: a fekete vagy a fehér?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bokacsizmát szeretnék venni,fehér szövetkabátom van,szerintetek melyik csizma menne jobban hozzá(csőnadrággal vagy cicanadrággal): fekete magassarkú vagy fehér(törtfehér) lapos talpú?Tudom,hogy hülye kérdés és nem ez életem legnagyobb problémája,de most mégis fontos lenne.

Köszi!


2010. szept. 15. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy csini bézs magassarkú bokacsizmát, meg egy hozzá illő bézs táskát és az úgy nagyon csini lenne.
2010. szept. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A fekete mindig jobb, mert az mindenhez megy, de ha fehér a szövetkabátod, akkor szerintem a fehéret válaszd.

20/L

2010. szept. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A kabát miatt én is a fehéret mondanám, viszont a fekete praktikusabb. Egyrészt, mert több mindenhez illik, másrészt a fehér úgy alapból elég kényes, a legapróbb sérülés/ piszok is egyből meglátszik rajta.
2010. szept. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi!Volt egy fehér csizmám,sajnos szétment,de azzal tényleg jól mutatott az összkép.

És tudnátok nekem linkelni valamilyen idei divatot?

2010. szept. 15. 18:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, első kommentelő vagyok. Szerintem a bézs lenne a legjobb, mert én eleve nem szeretem a fekete-fehér összeállításokat. Viszont ha minden áron fekete fehér akkor ezt a linket ajánlom figyelmedbe!:)

[link]

2010. szept. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!