Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vászon vagy bőr converset...

Vászon vagy bőr converset vegyek? Szerintetek a fehér vagy a fekete lenne jobb vétel?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:

A bőr strapabíróbb. Tapasztalat (:

Mondjuk nekem a vászonok jobban tetszenek, biztos csak azért, mert "divat" lett...nekem is vászon van, nagyon szeretem hordani <3 nekem speciel fehér van, az lányosabb, de a fekete is jó, megy a többi színhez, meg az az eredeti. Nekem a fehér jobban bejön, bár kényesebb, ezt vedd figyelembe (:

21/L

2011. márc. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is vászon van és fekete..

volt fehér is de az besárgult :S

a bőr jó választás feketében..

2011. márc. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem fehér bőr conversem van, és jobban néz ki mint a vászon ill. fekete bőr.
2011. márc. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem a bőr mindenhogy jobban tetszik. és hogyha fehéret veszel akkor a fehérhez is kell használni fehér boxot, hogy ne jöjjön le róla, táplálni kell. am meg a bőrt könnebb tisztítani. nem kell súrolni, csak megtörölni.
2011. márc. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vászonom van, krém színű és fehér, 2-3 éve megvan és még bírja a strapát.

A bőr elég tömeg cucc lett, főleg a lapos, de te tudod.

Azt vedd, amibe jobban érzed magad.

2011. márc. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat. fekete vászon felé hajlok, magas taplúra gondolok. szerintem több cucchoz fel lehet venni és jó ideig szép maradna, nem lenne olyan kényes. talán ezek miatt fogom azt megvenni. csak sztem neten kell megrendelnem :)
2011. márc. 9. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!