Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy szokás öltözködni egy...

Hogy szokás öltözködni egy fesztiválon?

Figyelt kérdés
Utcai cuccok vagy azért extrább megjelenés? Milyen jellegű szetteket állítsak össze?

2022. ápr. 15. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Látszódjon a feneked meg a melleid
2022. ápr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen. Nem mindegy, hogy Waldorfeszt vagy Balaton Sound. De túl extra sehova nem kell, és a sár meg kosz mindenhol lesz, szóval ne a legdrágább cuccaidat vidd.
2022. ápr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, bocs a kulcsszavaknál látom, hogy Volt. Nem kell túlsiplázni, én farmer shortban meg tornacipőben nyomtam végig. Csak kényelmes legyen, meg azért ne macinaci
2022. ápr. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Farmer short, ujjatlan top
2022. ápr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Általában, mint egy debil.
2022. ápr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
37%
fehér ing, nyakkendő, öltöny/zakó
2022. ápr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 HoneyBunny ***** válasza:
100%
Ahogyan jol esik. Pont ezt imadtam regen benne, ott senki nem nez ki semmiert, mert mindenki pont tojik ra mi van rajtad, kiveve ha nagyon extra, feltuno, vagy szexi.
2022. ápr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy fesztiválon tényleg szinte bármit lehet hordani, nyilván pár alap normát betartva (másokat ne bántson pl. egy felirat, ne legyen másra veszélyes a tömegben)

Ha inkább elvegyülnél, akkor lehet divatos, hétköznapi cuccokat. Pár kiegészítővel ezeket is személyre szabhatod. De ha úgymond extrémebb oldalad mutatnád meg, az is bőven belefér, ez is a fesztivál része.

Hogy legyen konkrétum is: napszemüveg (és naptej bár az "leolvad, nem véd minket")

Jó szórakozást!

2022. ápr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes hozzászólásokat!
2022. ápr. 17. 18:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Bakancs, szakadt tornacipő esetleg gumicsizma. Szintén szakad farmert pics@ nadrág, meg valami éppen mell alá érő felső, vagy szimplán egy melltartó. A lényeg, hogy minél kevesebbet takarjon a ruházat. Ezt még megsépkelheted egy b@aszott nagy napszeüveggel is. Szerintem undi, hogy ott még jobban megy a maga mutogatás aztán meg megsértődik a nagyságos asszonyság ha valaki felkínálja neki a sátrát. Jó van aki tényleg ribi és nem is csak úgy néz ki, de a többség csak a látszatra megy. Én ha lány lennék akkor sem öltöznék fel így. Sima hétköznapi ruházat amit amúgy is viselnék, de nem sajnálnék ha esetleg kiszakadna, valaki leöntene piával.
2022. ápr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!