Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol leet ilyesmiket naggyon...

Hol leet ilyesmiket naggyon lcsón kapni?

Figyelt kérdés
[link] ami ebben a blogban v miben van nadrágokat (kockás, hosszú, hózentrógerrel az egyik 3/4-es) hol lehet kapni olcsón, de tényleg nagyon olcsón olyan 1500-2000ftért??? léyszives ne olyanokat írjatok hgy divatpunk meg pózer, stb... normális válaszokat!
2010. szept. 15. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
terranovában megveszed 1500ért a gatyát és varrsz rá hózentrógert. olcsóbbat.nem.tudok.
2010. szept. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
[link] ja és ilyeneket csak halálfej/koponya nélkül meg nem abbey dawn-t. ezt is olyan nagyon olcsón?
2010. szept. 15. 21:10
 3/9 A kérdező kommentje:
oké köszi szépen:D és vmi bolt jász.nagykun szolnok megyében? v a közelében? :D
2010. szept. 15. 21:12
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem turiban szétnézhetsz,én régebben ott láttam ilyen cuccokat
2010. szept. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen, igen turi
2010. szept. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Turi max. De nem tudom hol élsz boltban még kínaiban sem kapsz ezerötért nadrágot. Még a jozsón sem. Turiba mennyél aztán vagy van, vagy nincs ilyen.
2010. szept. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
én 1500ért vettem gatyát Szentesen kb 3 éve és még most is bírja :D köszi a válaszokat madj olcsün nézek gatyát és varrok rá amit akarok :D köszi mindenkinek!!
2010. szept. 17. 18:52
 8/9 anonim válasza:
Én is kockás nadrágot keresek, és sehol sem találtam eddig, még turiban sem, de megyek fel a hétvégén Pestre, és ha sikerrel járok és találok nadrágot, akkor leírom, hogy hol vettem :)
2010. szept. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
okés naggyon köszi :D úgyis fogok vmikor pestre menni xD az a 200 km megéri :D
2010. szept. 22. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!