Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék egy ilyen cipőt és...

Szeretnék egy ilyen cipőt és ezen az oldalon százszor olcsóbban adják, ismerite az oldalt?

Figyelt kérdés

[link]

Arra lennék kíváncsi mennyire megbízható innen rendelni, esetleg bankkártya adatot megadni



2022. ápr. 19. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ami gyanusan olcso, az kamu. Nem 'akcios', nem 'kiarusitas', kamu. Vagy siman ellopjak a kartyaadataidat es majd fel ev mulva hasznaljak fel amikor mar el is felejtetted hol adtad meg, vagy ocska kinai hamisitvanyt kapsz es 5x annyi lenne visszakuldeni, mint amennyiert vetted.
2022. ápr. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ahogy az 1-es mondja. Én nem venném meg. Egyrészt valószínűleg kamu, másrészt ellopják az adataidat
2022. ápr. 20. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen kerülendő oldal. A neve is már messziről ordít, hogy mi a helyzet vele.
2022. ápr. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3

A neve alapján miért lenne kerülendő? Valami budapesti converse outlet én ennyit vettem le belőle, de ha ilyen egyértelmű számodra hiszek neked

2022. ápr. 20. 17:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert legjobb tudomásom szerint akárki nem használhat ilyesmire sem védett márkanevet.
2022. ápr. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Nem is tudtam, hogy eredetileg másfél millió Ft.
2022. ápr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!