Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért olyan drága minden a...

Miért olyan drága minden a metalshop -on?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 20. 00:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mihez képest? Bemész egy Taco, Tally Weil, New Yorker, Orsay és társai plázabutikba, és maximum egy évig tudod használni, amit megveszel. A Killstar, Devils Fashion, Disturbia stb ruhák meg 4-5 évig is bírják a strapát.
2022. ápr. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
metalshop alapból túlárazott. ugyanazokat megkapod máshol olcsóbban.
2022. ápr. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert eredeti termékeket árulnak, amik alapból ilyen árban vannak.

De szerintem sokkal inkább megéri kevesebb jó minőségű ruha, ékszer, ami akár évtizedekig gyönyörű és strapabíró, mint egy gigantikus, olcsó darabokból álló ruhatár, aminek félévente a fele kidobásra kerül. Ez még környezetszennyező is.

Én nagyon tudok kötődni a ruháimhoz, szeretem, amikor 100%-ban engem képvisel az öltözékem. Nem érdekel az aktuális divat, nem váltogatom a stílusomat az aktuális divat szerint, így nekem abszolút megéri.

2022. ápr. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
76%
Rárakják a hasznot az eredeti termékekre. Restyle-ról pl. jobban megéri eleve az oldalukról rendelni szerintem.
2022. ápr. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Meg Néztem a Restyle-t, de szerintem nem eredetiek ott a cipők
2022. ápr. 20. 13:30
 6/6 Metionin ***** válasza:
Én ott nem is látok cipőt már jó ideje.
2022. ápr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!