Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért jó a titokzokni vagy...

Miért jó a titokzokni vagy hogy is hívják?

Figyelt kérdés
Szerintem undorító. De legfőképpen a lányok véleményére vagyok kíváncsi
2022. ápr. 21. 13:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván azért mert nem látszik ki a cipőből.

Amúgy én se szeretem és nem is hordom. Bár azt nem értem hogy miért undorítóbb, mint más fazonú zoknik. (nekem szimplán csak kényelmetlen)

N

2022. ápr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%

Nevében a lényege. Nem látszik ki a cipőből.

Nem értem én sem, mi ebben az undorító.....

Az a lényege, hogy úgy látszik, mintha mezítláb lennél a cipőben, de mégse olyan kellemetlen, hogy a lábad ott izzad a cipőben - hisz a titokzokni felfogja az izzadságot, és még nem is cuppog a lábad a belső bőr/műbőr felületen.

2022. ápr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Metionin ***** válasza:
100%
Jobban néz ki rövidgatyával, mint a hosszú szárú zokni.
2022. ápr. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem látszik, viszont egyrészt nem a cipőt izzadod össze, csak a zoknit, másrészt nem dörzsöli ki a cipő a csupasz lábfejedet.
2022. ápr. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
Mégis mi az undorító a titokzokniba? Sokkal esztétikusabb mintha kilóg a cipőből.
2022. ápr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
én inkább a bokazoknikat kedvelem. abból is a low cut tehát nincs szára. érdekes egyébként, mert gyerekkoromban ilyen zoknik még nem voltak, de mára a száras zoknikat nem tudnám felvenni.
2022. ápr. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
14%
A titokzokni lányos. Mivel nem látszik ki a cipőből, optikailag vékonyítja a bokát és az alsó lábszárát, ami lányokon előnyös vagy legalábbis semleges. Férfiaknál viszont a legutolsó, amit egy férfi kívánhat a lábánál, hogy alul pipaszárnak látszódjon, nos, pontosan ezt a hatást érik el vele, megfejelve még az eredendően csontosabb bokájuk látványával. Úgyhogy sosem nézett ki jól rövidnadrággal (sem), nem véletlen, hogy 100 évig normális zoknikkal hordták.
2022. ápr. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
kivéve amikor mezítláb jártak
2022. ápr. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

7. vagyok

Onnan tudom, mikor betalálok, hogy magukra ismernek az érintettek és özönlenek lepontozni.

2022. ápr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

#9

Mellé. Nő vagyok, aki utálja a titokzoknit. Ettől még a kisujjadból kiszopott marhaság, hogy "lányos" lenne. Vannak emberek akik nem szeretik ha kilátszik a zoknijuk, ennyi és nem több.

2022. ápr. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!