Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan ered a magyarországi...

Honnan ered a magyarországi férfiak egy jelentős reszénél - hosszú évek óta megfigyelhető módon - hogy kék zakóhoz, felsőhöz, kék nadrághoz vagy farmerhez világosbarna vagy karamellbarna, lábra simuló, fényes bőrből készült fűzős cipőt viseljenek?

Figyelt kérdés

Társadalmi eseményeken rendszeresen kitűnnek a tömegből és ami még szembeötlő, hogy mivel a cipőnek nincs stílusa, nincs különösebb szabása és anyag is minimális benne (mintha a középkorban készült volna és

vékony a talpa) egy átlagos méretű láb is hatalmasnak tűnik benne.


Szóval halmozottan sokkoló a látvány.


Van valakinek infója róla hogy mi ez a fix divat bizony körökben?



#férfi ruházat, kék ruha, barna cipő,
2022. ápr. 21. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudom ebben mi a felkavaró, de az Oxfordi stílus pont ilyen, szerintem nagyon elegáns tud lenni ez a kombináció. Nyilván csak akkor, ha minőségi darabokból áll a szett.
2022. ápr. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, most beütöttem Googleba és kapásból az Emagon 9 ezer párszázért a barna cipő. Az alig talpú, hatalmas kinézetű...
2022. ápr. 21. 23:14
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
nem tudom de szerintem is katasztrófa ahogy kinéz.
2022. ápr. 22. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%

És megint a férfiakat ekézzük.

Mivel ezek az egyének kilógnak a kérdező által megkövetelt és szerinte férfiasnak tűnő egyenruhák viselői közül.

Attól férfi a férfi, ha ugyan az a fazon van minden pasin.

2022. ápr. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4# Nem ígazán értem hogy most ironizálsz vagy komolyan gondolod de pont ezek azok a férfiak - a kék ruha barna cipő kombinációsak - akik tök egyformák, egy külön kasztot alkotnak a férfiak között és cseppet sem egyediek hiszen olyan ez a kombó mint egy egyenruha.

A többi férfi azért változatosan és többé kevésbé izlésesen van felöltözve azokon az alkalmakon, amikor úgymond ünneplőbe kell lenni.

A kék - barnák kitűnnek mind közül mind színeiben mind a stílusában.


/mint pár éve a mályvalila, türkizkék zakósok 😅/

2022. ápr. 22. 09:56
 6/8 anonim ***** válasza:
15%

A 4-es vagyok.


Akkor nézzük, az például nem idegesít, hogy nyáron minden pasin szigorúan térd felett egy centivel érő félhosszú nadrág van? (Direkt nem rövidet írtam, mert ez nem az)

Ez van rajtuk az utcán, már ebben mennek be a vízbe is a strandon, és személy szerint megmerem kockáztatni, hogy a dhugáshoz sem veszik le, mert a férfi combot csak szégyelni és takargatni lehet.

Na, ez az igazán egyenruha fíling.

2022. ápr. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6# Valamit félreértelmezel, nem "idegesít". Miért idegesítene ha egy férfi rosszul öltözik (főleg hogy nem is ismerem)


A rövidgatya nem érdekel, fel sem tűnt.


Most arra vagyok kíváncsi hogy honnan jött ez a kék - barna kombináció.


Akkor ez valami "oxfordi stile",.... evvel valami "értelmiségi" imidzset kíván a viselője sugallni?

2022. ápr. 22. 11:41
 8/8 Noren1989 ***** válasza:
93%

Kérdező, én is egy vagyok a fenti fricik közül, de én Brogue bokacsizmàt hordok vele. Barnàban.


Nos, először is, a mondàs úgy tartja, h egy jó barna cipő szinte mindenhez megy.

Màsodsorban: nem hordok fekete cioőket.

2022. ápr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!