Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az, hogy a turkálókb...

Miért van az, hogy a turkálókban az XXS-es ruhák a leggyakoribbak?

Figyelt kérdés

Az átlag társadalomat megnézve (pláne azokban az országokban ahonnan a bálák jönnek), az átlag nő L-es, XL-es vagy akár XXL-es méret.


Elvileg ezzel kéne tele lennie a polcoknak, hiszen a kereslet-kínálat elvén ebből vesznek a legtöbben, tehát a turikba is ennek kéne megérkeznie.


Ennek ellenére a fogasokon általában picike ruhák vannak, a legtöbb max S-es, M-es alig van, a felett pedig alig alig vannak.


Miért?


Kinek készítik ezt a rengeteg apró cuccot? Túltermélés van?


Vagy a tinik azok akik állandóan lecserélik a ruhatárukat?


Esetleg kinövik őket?


Oké, vintage kategóriában ugye ezek általában újra lettek hasznosítva, de mi a helyzet a modern cuccokkal? Nem hinném, hogy a Primark cuccokat bárki (pláne ilyen arányban) felszabja valami másnak.


Ti mit gondoltok?



2022. máj. 2. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj kilós turiba és aznap nyitásra, amikor hozzák az árút. Mindig találok magamnak valamit nagyobb méretben.
2022. máj. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nyitáskor is az arányok nem stimmelnek.
2022. máj. 2. 18:40
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek valszeg megmaradt darabok, áruházakból webshopokból. Tehát nem hasznltak..
2022. máj. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért, mert mindenki ezt veszi, így gazdagabb helyeken is elkapkodják, ide meg már csak az jön ami a kutyának se kell.
2022. máj. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Elárulod hol vannak ezek a turik? Én pont ezt a méretet keresem és nem sok turit ismerek (Háda, Humana, Cream), ott pont a plus size részleg van túltengve.
2022. máj. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezek senkire sem jók, így ottmaradnak.
2022. máj. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én Hádába járok, ott bőven látok nagy méretűeket is. Jellemző, hogy általában ami tetszik, az vagy kicsi, vagy nagy. Viszont nem kell adni a méretre, fel kell próbálbi, az a biztos. S-xl-ig mindenféle ruhát találtam már ott. Szemmérték alapján keresgélek, nem nézem a méretezést, általában semmit sem ér.
2022. máj. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A miskolci Hádákban is van minden méret vegyesen, XS-től sok XL-ig. Nagyobb méretek vannak többségben, ahogy eddig észrevettem, de nem rosszak az arányok.
2022. máj. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én meg pont csupa gyönyörű L, XL ruhát látok és S-est alig...
2022. máj. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
pont, hogy kis méretű nincsen, óriási lepedőkkel van tele a háda
2022. máj. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!