Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak! Számotokra mi az ami...

Férfiak! Számotokra mi az ami kényelmes egy női bugyiban? Milyen fazont hordotok? Kort is irjatok.

Figyelt kérdés

2022. máj. 4. 20:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
Nem hordok noi bugyit
2022. máj. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Tanga. A boxert utálom mert beleizzadok és nem szeretem hogy tapad valami a combomra
2022. máj. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%
Én kizárólag tangát hordok, elsősorban féfi tangát, de van pár női tangám is. A női tangákat azért szeretem, mert általában szuper sztreccses anyaguk van, jól felveszik a formákat, és nagyon kényelmesek. Viszont nagyon kevés női tanga van ami elöl kellően széles a zacsinál. De ha találok ilyet, azt szívesen hordom. :)
2022. máj. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
98%
Barátom az enyéimet hordja. Alig tudom visszalopni tőle.🙄
2022. máj. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szinte az összes típusút szeretem,még az olcsóbb kategóriában is van jófajta kényelmes.
2022. máj. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindig tangát hordok sokkal kényelmesebb ha jó a méret általába csak nőit hordok mert azt egyszerűbb beszerezni és nagyobb a választék is
2022. máj. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Tangákat, g-string-et (vékonyabb pántos tanga). Az a jó hogy a fenekeden nem kell igazgatni hogy normálisan álljon, meg nem csúszkál összevissza. Melegben nem izzadsz bele annyira, plusz szerintem ha igényes vagy magadra szóval nem szőrős stb akkor jól is áll.
2022. máj. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én normál fazont hordok. Kellemes vékony, szellős az anyaguk, és ha jó a választás, akkor eléggé rugalmas. Nekem a Sloggi márka jött be.
2022. máj. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a női tangákat szerettem. Főleg tiniként hordtam mert kényelmes és izgalmas is volt egyszerre. Mára átálltam a férfi tangákra, jobban elfér a cucc :) 33/F.
2022. máj. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én már próbáltam női tangát imádtam

Izgatott nagyon

Szeretnék majd keríteni jópárat

2022. máj. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!