Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuk férfiak miért nem hordhat...

Fiuk férfiak miért nem hordhatnak nylon harisnyát? Pedig szerintem nagyon esztétikus kényelmes viselet! Nagyon szivesen viselném utcán akár rövidnadrággal is! Csak a mai társadalom elitélne!

Figyelt kérdés
2016. febr. 22. 05:16
1 2 3 4 5
 1/44 anonim válasza:
91%
Hát attól függ.... én szoktam felvenni rövid nadrág alá is mivel szabadban edzek. Eddig inkább rámizgultak és nem elítéltek :D
2016. febr. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom en nem szeretem ha hozza tapad a labamhoz meg ugy lenyomja a szort is nem olyan jo az
2016. febr. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
Nejlonharisnya + rövidnadrág szerintem lányokon is elég idétlen. De keress már egy képet hogy pontosan mire gondolsz.
2016. febr. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Egy farmer térd nadrág zestszinű harisnyával vagy feketével!!
2016. febr. 22. 08:07
 5/44 anonim ***** válasza:
7%
De elbszott ízlésed van barátom! Egyébként sima lábon néz ki jól, azt nem minősítem, ha valaki a szőrös lábára akarná felvenni, hogy akkor az majd szépen lenyomja, elteríti.. hozzáteszem semmi bajom a szőrös férfiakkal, de harisnyát ne akarjon már..úgy egyébként sem.
2016. febr. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
0%

kényelmes?? mi abban a kényelmes, hogy beleizzadsz egy darab műanyagba, amit folyton igazgatni kell, hogy ne csúszkáljon + figyelni rá, hogy ki ne szakadjon? fogadni mernék, hogy te ugyanaz a beteg perverz vagy, aki szerint a férfitanga KÉNYELMES.

amúgy ha meleg van, akkor rövidnadrághoz minek harisnya?? ha meg nincs meleg, akkor vegyél hosszú nacit, ilyen egyszerű...

2016. febr. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Nem vagyok se perverz se meleg! Tanga még nem volt rajtam de nem is vágyom rá!! Neked is más kényelmes meg nekem is! Nem vagyunk egyformák!
2016. febr. 22. 09:45
 8/44 anonim ***** válasza:
93%
Akkor hordj harisnyát. ;)
2016. febr. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
59%

Nem kell foglalkozni a tarsadalommal , sok no hord ferfi ruhat raadasul ugy hogy latszik es szharnak masok velemenyere!

Tedd te is ezt mivel 1996-ota gyartanak ferfi nejlon harisnyat miert ne hordhatnad mint a nok a noi nadragot!

Szerintem is kenyelmesebb mint egy szar vastag pamut zokni ami felszivja az izzadsagot es tarolja ellenben a nejlon konnyen szarad!

Nem veletlenul vannak a sportruhazatok nejlonbol!

2016. febr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
38%

6! Okoska!

A lanyok ferfi ruha viseleses kerdesenel erdekes nem vagy ilyen aktiv!!!

Pedig ott is lenne mit megmagyarazni!

A rovidnaci harisnyavak is volt mar sokszor kerdes de nem okoskodtal!

A tefsjtad csak a fiukat cseszteti!

2016. febr. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!