Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért jár az összes tizenéves...

Miért jár az összes tizenéves egyforma ruhába? Ugyanaz a cipő, sál, sapka, pulcsi, nadrág egyszóval minden.

Figyelt kérdés
És akkor az egészben a poén,hogy azt hiszi egyik-másik emberke,hogy milyen egyedi és fasza gyerek.Sajnos éppen,hogy így simul bele az átlagba...Szerintem szánalmas.
2010. szept. 17. 02:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Na igen. Csak most tudod, ez a "divat" ... Nekem mondjuk az öltözködésükkel kevésbé van bajom, mint a viselkedésükkel.
2010. szept. 17. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ne általánosíts, mert én sem így öltözöm...
2010. szept. 17. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

azért mert egymást majmolják, és még azt is hiszik hogy menők....:D

én pl a tornacipöt imádom hordani és majdnem minden csajon azt látom az utcán....de amugy a ruháim nem olyanok mint a többi csajnak.

L22

2010. szept. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagy átlagban ez így van, de azért akadnak kivételek! Én például (nem önelégültségből, nem nagyképűségből) egyáltalán nem illek be a mai tinilányok közé, legalábbis ami ezt a témát érinti. Igyekszek kialakítani a saját stílusomat, a testalkatomhoz öltözni, és a ruháimban megmutatni az ízlésvilágomat. Turikban vásárolok, pár ruhámat magam varrom, úgyhogy semmi nem jön velem szembe az utcán (maximum a hajszínem:)).

De érdekes, hogy míg pár éve (amikor átlagos kis rockerlány voltam), egyik ismerősöm azt mondta, hogy nem kéne ilyen unalmasan és nőietlenül öltöznöm. Mondanom sem kell, azóta nála mindennapi viselet a tornacipő (természetesen Converse, csőgatya, bőrdzseki). Hát igen, és elértem, hogy érdekesen öltözködjek, míg ő hulla unalmas lett.

2010. szept. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Wáááá!Hányi tudok azoktól az undorító fekete "bőr"dzsekiktől:S kb 2 eve nekem is tetszettek, de akkoriban nagoyn ritka volt, es izlesesebben voltak megcsinálva. De ma?:S Lehet, hogy ha a tinik felveszik vagányabbnak erzik magukat, de csak szürke kisegerek lesznek.

22/L

2010. szept. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
he minek másolod me mindenhova ezt? az a mániád vagy mi? fizetnek érte?:@ ku*rvára nem ide kapcsolódik...
2010. szept. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Unalmasak. És igen, nekem is inkább a viselkedésükkel van bajom.

Nekem vannak turis, bolti(de mindig megtalálom azt amit más fel nem venne), és saját készitésű ruháim. Cipőmet eddig 2 emberen láttam viszont, pedig Vans cipőm van. :) Táskát, kiegészitőket szeretek csinálni magamnak. :) Cicanadrágot is szivesen felveszek egyébként, csak azt is feldobom valami olyannal, ami tuti nem jön velem szembe, mert nem merik felvenni:D. Turiból is imádok vásárolni, annyira jó cuccok vannak^^. :D

Igazából az a poén tényleg, hogy egyedinek hiszik magukat, pedig ugyanúgy néznek ki, és max a hajszinük tér el...

2010. szept. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!