Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyasszonyi ruhán szakadt a...

Mennyasszonyi ruhán szakadt a tüll?

Figyelt kérdés

Esetleg varrónő tudna válaszolni?

Szóval. Kb 9 hónapja vettem használtan egy menyasszonyi ruhát. Most hétvégén megyek varrónőhöz, hogy rám szabjuk.

Viszont ma vettem észre, hogy a tüll anyagán , a szoknya részen van egy kb 4 cm-es szakadás. A ruha vízhullámos.

Ez vajon javítható? Lehet a tüllt cserélni?

1 hónap múlva esküvő, így szorít az idő.

Egy szakképzett varrónő meg tudja javítani?



2022. máj. 9. 07:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen, de nagyon aprólékos munka, ha tényleg szépen akarja megcsinálni, azaz nem lesz olcsó!
2022. máj. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%

De ennek mi értelme van?

Miért nem mész el egy kölcsönzőbe ahol időben rád szabják azt amekyiket választod a 100 fazonból

2022. máj. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
2-es: mert már OTT VAN NÁLA a ruha!
2022. máj. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3

Szövegértelmezéels

2022. máj. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

4-es: szerintem NEKED vannak gondjaid a szövegértelmezéssel!

1. A kérdezö már vett egy ruhát, nem akar másikat.

2. Kölcsönzökben egy hónappal elöbb már nem tud semmit kikölcsönözni, mert fél évre/egy évre elöre be van minden ruha kalkulálva.

3. A kérdezö nem új/másik ruhát akar, hanem a meglévöt rendbetenni.


Kérdezö: 4 cm-es szakadást egy jó varrónö kb fél óra alatt meg tud úgy javítani, hogynem igazán lehet észrevenni. (Ha valaki az adott részt közbeveszi és közelröl megnézi, az meglátja, ha egy métezzöl látják, akkor nem, föleg, mert nem simán kiterülö az anyag)

2022. máj. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


Kölcsönzőben a ruha kb 150-200 ezer Ft. Amiből nem jön vissza semmi.

Én vettem használtan. Amit el fogok adni. Ha nem is teljes áron, de legalább valamennyi vissza jön. (Szerintem a tisztítás során sérült)

Illetve a kölcsönzés macerás, egész nap félek, hogy baja lesz a ruhának. Ha meg tényleg megsérül fizethetek mint a katonatiszt.

Így a rám igazítással is jóval kevesebbre jön ki. :)

2022. máj. 16. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!