Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akik papucsban vannak az...

Akik papucsban vannak az utcán, azoknak otthon át sem kell venniük?

Figyelt kérdés
A birkenstock, meg divat pacskerektől kiindulva egészen a flip floppig gondolom, mert akkor az úgy laza és kényelmes, nem kell váltogatni őszig.

2022. máj. 13. 10:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám szokott papucsot hordani. Átveszi, nem az otthoni papucsában mászkál mindenhova.
2022. máj. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Otthon mezitláb vagyok, papucsot max pl a boltba leszaladni veszem fel. Idebenn télen is max csak gyapjú zoknit hordunk, cipőt, papucsot nem.
2022. máj. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Nem, bármiben vagyok utcán, a szabály, hogy csak tiszta lábbal /tiszta zoknival megyek a lakásba. Nagyon allergiás vagyok a lábon bevitt koszra, a kutya lábait is mosom minden séta után.
2022. máj. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Otthoni papucsot nem hordok utcára.

Utcai lábbelit meg mindig leveszem az előszobában. Nem szeretnék abban mászkálni a lakásban, amiben az utcán mentem ki tudja miket át. Sajnos nemcsak por van, de sok helyen tele van a járda vizeletfoltokkal. A többit nem is részletezem.

2022. máj. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Csak nekem olyan fura, hogy vki vesz magának egy divatpapucsot 20.000 Ft-ért aztán otthon fel sem veszi
2022. máj. 13. 10:46
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Lehet otthon is hordani, ha megtisztítod. De minek?

Én nem ilyen strandpapucs szerű papucsokat hordok utcán, hanem csinosabbat, esetleg sarka is van. Otthon meg a teljesen lapos, pihe-puha papucsokat szeretem.

2022. máj. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

#5

Pontosan mi a furcsa ebben?

Én nadrágot is vettem ennyiért, mégse hordom otthon. Nem értem a meglepődésed, a legtöbb ember szerintem nem az utcai ruháiban van otthon.

2022. máj. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Én is sokat hordtam papucsot után, pl egyetemista koromban, nem kell kellett egész nap menni benne, albi közel, alap volt hogyha olyan akkor zuhi alá is abban állok be, vagy pl hálószobába is abba megyek már.
2022. máj. 13. 10:52
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

#8

Rendben. Másnak meg nem alap.

2022. máj. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te otthon is az utcai cipőben mászkálsz? Ha nem, akkor miért hiszed azt, hogy az utcai papucsba mászkál mindenki otthon is? Csak azért, mert papucs? Úristen.. Na, te se az eszedről vagy híres.
2022. máj. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!