Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Üdv, Miért olyan nagy divat...

Üdv, Miért olyan nagy divat a talpig fekete vagy minimális színek választása? Mennyivel szebb lenne egy színes, élettel teli ruha egy fiatalon de még idősebbeken is

Figyelt kérdés

2022. máj. 13. 23:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Fehéreken nem ugyanaz áll jól mint kreol és fekete embereken.

Én is szeretnék felvenni olyan színeket amikben Dominikai rappereket látok, de azért van annyi jó érzés bennem hogy tudom nem állna jól már egy adott szín.

2022. máj. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Egyszerűen nem áll nekem jól.


Ha színes ruhát veszek fel, kb 1 tonna sminket fel kell raknom, hogy látszódjon az arcom a ruha mögött.


Ha fakó (pl szürke) ruhát veszek fel, akkor egyáltalán nem kell sminkelnem hozzá.

2022. máj. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl nem tetszenek
2022. máj. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem a túl élénk színeket, nem illenek hozzám.
2022. máj. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem tudom, valamiért akár a legbasicebb, legegyszerűbb, lególcsóbb cuccok lehetnek rajtam, ha az full fekete (vagy egyéb monokróm), mindig csinosabbnak, elegánsabbnak érzem magam.

Élénk színekből amúgy sem áll mindegyik jól nekem.

A túl színes gardróbot szerintem nehéz változatosan viselni (mert nyilván nem minden passzol mindenhez), míg a semleges színeket (bézs, fehér, szürke, farmer, fekete, navy kék) bármilyen variációban lehet együtt viselni, bármilyen alkalomra.

2022. máj. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kész szerencse, hogy nem te döntöd el, mi lenne "szép" más embereken. Ha neked ez tetszik, akkor öltözz te így, de ne másokon kérd számon.
2022. máj. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

En imádom a feketét. Kiemeli az arcomat, a szőke hajamat.

Egy piros vagy sárga számomra közönséges, hivalkodó, nem érzem benne jól magam. De ha mégis valamilyen szint szeretnék, akkor csak valamilyen pasztell jöhet szóba, nagy mintás darabokat régóta nem hordok.

2022. máj. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Metionin ***** válasza:
100%
Ízlések és pofonok, Nekem a fekete a kedvencem kb. ovis korom óta és mióta magam határozhatom meg, hogy mit vegyek fel, szinte csak azt hordok, mert abban érzem jól magam. Nem mindenki szereti a színes, élénk mintás ruhákat és nem is áll jól mindenkinek.
2022. máj. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
16%

Van aki azt mondja, hogy mert vékonyítja a fekete. Szerintem aki kövér vehet fel bármit akkor is kövér marad.

Másoknak ilyen a stílusuk és/vagy tükrözi a lelki világukat.

Nem tudom más, hogy van vele, de én a nagyon fekete szetteket csak akkor tudom elviselni magamon, ha nagyon rossz kedvem van. Egyébként az unikornis lelkületemet inkább rózsaszín ruhákkal és szines körmökkel mutatom ki.

2022. máj. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A visszafogott színek elegánsabbak, mint a rikító, élénk színek, és könnyebb is őket egymással kombinálni. Ha valaki nagyon színesen öltözködik, rengeteg ruhára és kiegészítőre lesz szüksége, amik színben passzolnak egymáshoz.
2022. máj. 16. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!