Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a webaruhaz kamu lenne?

Ez a webaruhaz kamu lenne?

Figyelt kérdés

Cipokwebaruhazhu.com

Az oldal legit-nek tűnik csak hát nincs email címük és tel.számuk kiírva, viszont vevő szolgálat az van. Ha valaki rendelt már onnan akkor kérlek mond, hogy biztonságos-e vagy nem, mert addig félek rendelni.

A domain (weboldal) elvileg 10 hónapja jött létre de most nem tudom ez jót jelent-e.

Cipők eléggé olcsóak de maga a weboldal eléggé kifejlesztettnek tűnik, és elírásokat sem láttam benne.



2022. máj. 15. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Az oldal legit-nek tűnik csak hát..."


Nem, ez az oldal nem tűnik legit-nek...


Gyakorlatilag minden létező intő jelet megtalálsz rajta, ami után erősen élhetsz a gyanúval hogy ez egy kamuwebáruház...

2022. máj. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyébként ha már az oldalon nem láttam ugyan ez az oldalt 10-szer. "ez kamu/megbízható webáruház?" kérdések alatt, akkor egyszer sem.


1:1-ben ugyan ezt a weboldalat, amit betölt.

Csak tudod mi az érdekes? Hogy mindig másik url címről üzemelt...

2022. máj. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy még egy hsz-t írok, csak utólag jönnek még gondolatok.

Egyébként ez a template, az eredeti hiteles és hivatalos Nike oldalt próbálja leutánozni.


[link]


Bármi más címe, ami ilyesmi kinézetű cipős weboldal fut, amit ez a weboldal design-t majmolja, azt szinte garantálom neked hogy kamus.

2022. máj. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, akkor innen biztosan nem fogok rendelni. Inkább megveszem drágábban és jöjjön is ki, minthogy olcsón megveszem a semmit.
2022. máj. 15. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!