Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez az oldal kamu?

Szerintetek ez az oldal kamu?

Figyelt kérdés

[link]


Elég gyanús, nincs rendes ÁSZF, egy ügyfélszolgálat sincs, nincs lehetőség a fizetési mód ki választására.

Előre utalni nem szeretek.

Az árak viszont iszonyat jók, már már gyanúsan jó.


Kíváncsi lennék a ti véleményetekre is! 🤗



2022. máj. 4. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden ilyen oldal kamu, amiben a weboldalcímben márkanév van!!!


Naponta vannak ilyen kérdések, mindenféle márkákkal ugyanígy...

MIND KAMU.


[link]

2022. máj. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

+ még további cikkek:


[link]

2022. máj. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Én tényleg felakasztom magam, hogy minden héten legalább 5 ilyen kérdés van TÖK UGYANOLYAN KINÉZETŰ természetesen KAMU webshopokból.

Te ezt direkt csinálod????

Tieid ezek a webshopok?

2022. máj. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most írtam ki először ilyen kérdést! Nem néztem a többit. Kösz az infót
2022. máj. 4. 20:45
 5/6 A kérdező kommentje:

Abban esetleg tudtok segíteni hogy van-e olyan oldal aminél ha leadom a rendelest másnapra megkapom? Vagy 48oran belül?

Létezik ilyen?

2022. máj. 5. 10:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Answeartől rendeltem nagyon egyedi Crocs,Karl Lagerfeld és Vans csukát.Kicsit paráztam,h nem lesz jó a méret,mert nekem37-38as a lábam,de a Karl lagerfeldnél 36/37nek v megadva a méret,és féltem,h kicsi lesz,de tökéletesen passzolnak a lábamhoz és pont úgy néznek ki,mint a fotón.Mindig tök jó akciók vannak-ezeket is20-30%al olcsóbban vettem-,és2-3nap alatt már itt v.Van nekik Scechers,Adidas,meg szerintem az összes népszerű márka.
2022. máj. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!