Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel a gólyabálra?

Mit vegyek fel a gólyabálra?

Figyelt kérdés

Most lesz az első gólya bálom.

Eléggé fiús vagyok... nincsenek annyira nőies ruháim.Általában Csőfarmerben vagyok de annak is a szára a bokámnál felgyűrődik...mert pici a lábam és széles a csípőm,s ezért hosszabb nadrág kell.

Szinte csak laza pólókat hordok..

És hát torna cipő.


Adnátok valami tippet,hogy mégis mit vegyek fel? Vagy ilyen alkalomra,hogy szoktak felöltözni a lányok?


Szeretnék,egy kicsit nőiesebb lenni,mert tetszik egy fiú,és remélem,hogy így észre vesz.


Tippeket...köszi:)


Betti,

15/L


2010. szept. 17. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Már azt hittem egyetemi gólyabál :D

Hát most mit mondjak, középsuliba felveszel egy középhosszú szoknyát, csinos bulis felsőt, balerinát (ha nem bírod a magassarkút, ahogy szerintem nem bírod, de ha igen, akkor egy magassarkú (akár szandál, ha olyan lesz az idő)), és egy laza smink.

2010. szept. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
mindenképpen tarts mértéket! az is nagyon számít, hogy hová jársz suliba??! én már túlvagyok rajta és az a tapasztalatom, h van ilyen és van olyan! v.mi stílusos, visszafogotabb, elegánsabb ruha a legideálisabb szerintem!
2010. szept. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én mint fiú azt mondom,ez (amit leírtál) az ideális öltözet.nem feltétlenül a ruhán múlik,felfigyelnek-e Rád.énnekem mondjuk a leírtakhoz hasonló ruhájú lányok szúrnak szemet
2010. szept. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

háát nívósabb gimnáziumokban a gólyabálokon koktélruhát szoktak viselni.

[link]

[link]

[link]

2010. okt. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!