Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát vegyek gólyabálra...

Milyen ruhát vegyek gólyabálra ha van egy kis felesleg a fenekemen, és ezt szeretném elrejteni?

Figyelt kérdés
néző leszek, utána lesz buli
2011. okt. 26. 13:39
 1/5 anonim válasza:

Olyan ruhát vegyél fel, ami takarja a fenekedet. Ha nadrágban leszel, akkor hosszú blúzt, vagy vegyél fel egész ruhát, de semmi esetre se legyen szűk, testhez álló!

A sötét színek vékonyítanak, egyszínű, vagy hosszában csíkos legyen. Nyakadba tegyél sálat,nyakláncot, ami elvonja a tekintetet a túlsúlyos részedről.

2011. okt. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
esetleg képet küldenél egy ilyen ruháról?
2011. okt. 26. 14:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel a google képkeresőm most éppen nem működik (meg egy csomó weboldal sem), képet nem tudok mutatni (nem az első válaszoló vagyok), de én is leírom a véleményem:


mindenképp térd alá érő ruha legyen (esetleg térdig, vagy nagyon kicsivel térd felett... de ha a térd alat végződik, az a biztos), egyszínű, nem túl élénk színű ruha. A legjobb egy klasszikus A-vonalú, lefelé picit bővülő ruha lenne-de semmiképpen se legyen testhez simuló és szűk, ne legyen nagyon fényes anyagból, ne legyen nagyon felsliccelve, és ne különüljön el túlzottan a szoknyarész a felsőrésztől. Az sem árt, ha nem csúszik nagyon fel, nem ugrik nagyon meg az anyag a fenekednél, ha leülsz.

Ahogy az első válaszoló is írta, azzal még tudsz játszani, ha a tested felső részét hangsúlyozod-lehet kicsit kivágottabb felsőrész (persze ne legyen nagyon kivágott és hatalmas dekoltázsod benne, mert mégiscsak egy sulis rendezvény), akár váll nélküli is lehet, ha az jól áll (akkor az összes figyelem a vállaidra fog irányulni), és hozzájuk egy nagyon markáns, feltűnő nyaklánc (pl. egy nagymedálos nyaklánc) vagy sál. Egyébként ha magasabb sarkú cipőt veszel fel, arányaiban kisebbnek fog tűnni a feneked.

Azzal is lehet operálni, hogy érdekesebb, extrémebb vagy különlegesebb frizurát csinálsz/csináltatsz, és elegánsabb sminket, ez meg az arcodra fogja terelni az emberek tekintetét.

Ha nagyon hűvös lesz, akkor meg egy normális, elegáns nem csípőszabású sötét (esetleg halszálkacsíkos) nadrágot fenék alá érő elegáns pulcsival vagy blúzzal, ami nem nagymintás és nem is rikító színű.


Sztem egyébként az a legjobb ötlet, ha elmész egy ruhaboltba, és próbálgatsz, vigyél el magaddal egy olyan embert, akiről tudod, hogy őszintén megmondja a véleményét, és bízhatsz benne ízlés terén.

2011. okt. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát én nem takargatnám, az biztos, szerintem nőies.

De ha téged zavar, akkor sötét, szűk vagy egyenes szárú nadrág combközépig érő felsővel, ami csípőnél nem túl passzos.

2011. okt. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

[link]

[link]

ttp://www.szazdivat.hu/index.html

[link]


Sok szerencsét a keresgéléshez!

2011. okt. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!